Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
заборона комуністичної ідеології   законопроект

Ідіотизм заборони комуністичної ідеології


-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
11

Коли приглянутися ближче до даної "нової" усебічно роздутої і розрекламованої ініціативи Тягнибока, то ця нібито як на перший погляд чисто дубова акція насправді є просто нормальною черговою, добре продуманою, з далеко наперед розрахованими наслідками, московською антиукраїнською провокацією у виконанні московського сексота Тягнибока.

Коли приглянутися ближче до даної "нової" усебічно роздутої і розрекламованої ініціативи Тягнибока, то ця нібито як на перший погляд чисто дубова акція насправді є просто нормальною черговою, добре продуманою, з далеко наперед розрахованими наслідками, московською антиукраїнською провокацією у виконанні московського сексота Тягнибока.

Хоч звичайно що зовсім не виключено, що на наступному етапі її розвитку, провокація продовжуватиметься спільно з іншим підлеглим московській банді оргутворенням на українській землі, з так званою "комуністичною" партією України. Ознак такої спільної діяльності з підготовки нових провокацій – таких самих псевдо-комуністів московського вишколу Симоненка, як і псевдо-націоналістів підмосковного гарту Тягнибока – вистачає вже сьогодні.

Дана ж чергова московська провокація, під гаслом заборони нібито дуже, дуже ворожої комуністичної ідеології, насправді переслідує навіть не одну, а принаймні дві споріднені – споріднені своєю насправді відверто антиукраїнською спрямованістю цілі.

Розглянемо спершу, трохи більш детально, чи справді комуністична ідеологія, по своїй природі, є людиноненависницькою чи антиукраїнською. Це зробити досить таки легко, адже комуністична ідеологія вже багато десятиріч була присутня далеко не тільки в Україні. І не тільки була присутня раніше, але, причому досить успішно, є присутньою сьогодні.

Давайте глянемо, роззувши очі, в бік правлячих комуністичних партій інших країн, на їх минуле і сьогодення, щоб визначити міру їх антиукраїнськості і людиноненависності.

Легко бачити, і це давно відомо всім, хто хоч трішки цікавився чимсь окрім того, що з московського синхрону викрикує Тягнибок – що більшість компартій, з тих, які не були прямо маніпульовані з Москви, зовсім не виявляли а ні жодного людиноненависництва, а ні ненависті до українського народу. А навпаки, будучи частиною свого рідного народу, діяли на його благо, а не йому на шкоду. І це стосується не тільки далеких від Москви територіально, чи там в розумінні державного підпорядкування країн, але навіть деяких з прямо підлеглих Москві національних частин КПСС – чи майже прямо підлеглих компартій сусідніх з СССР, зараз європейських країн.

Чи може сьогодні найбільший у світі носій комуністичної ідеології – давно, наскрізь, цілком і повністю комуністичний Китай є людиноненависницькою та антиукраїнською країною? Смішно навіть і питати таку дурість, чи не так.

Отже брехня Тягнибока про те, що комуністична ідеологія є нібито людиноненависницькою і антиукраїнською, не витримує навіть найменшої, найприблизнішої критики.

Зате з точки зору подальшої організації міжнародної ізоляції України, усіма московськими сексотами разом з їхніми холуями і підхолуйками на українській землі, цей московський законопроект, у виконанні московського сексота Тягнибока, ну зовсім якраз те, що треба. Адже наразі Китай явно випадає з постійно вибудовуваного Москвою та її холуями в Україні та поза Україною кільця її міжнародної ізоляції. А це надто велика прогалина.

Але загострення відносин з Китаєм, це тільки друга з очевидних московських задач цієї масштабної багатокомпонентної тягнибоківської провокації проти України.

Адже перша, постійна і завжди актуальна задача кожного московського посіпаки на українській землі – це вибілювання усіма засобами наскрізь чорної московської банди убивць, яка насправді з часів учинення нею гігантських московських голодоморних убивств українського народу, ні сама не змінилася а ні на йоту, ні не змінила свого смертельно ненависного ставлення до українського народу, України і до всього українського. Але от щоб продовжувати далі убивати український народ в потрібних московській банді убивць масштабах, до його повної ліквідації, їй дуже і дуже потрібно – необхідно – знов установити свій повний контроль над українським народом. А зробити це, без з одного боку дестабілізації України, а з іного боку вибілювання московської банди убивць, схоже неможливо. От і трудиться Тягнибок в поті свого чола, над усіма цими найпершими московськими задачами на українській землі.

Це ж відомо, що московська банда убивць, хоч насправді по суті в ній не змінилось нічого і ніяк, вже давно викинула на сміття зношене комуністичне лахміття й хизується зараз в зовсім інших ризах – а значить, за Тягнибоківсько-московським задумом, раз в усьому винна комуністична ідеологія, то отже московська банда убивць таким чином – так виходить, коли б по їхньому – сьогодні вже зовсім ніби як і не має відношення до нещодавно учинених нею гігантських, великих та індивідуальних убивств, нема їм числа, на українській землі.

Олександр Франчук

Було:

http://gazeta.ua/articles/politics/_svoboda-hoche-zaboroniti-komunistichnu-ideologiyu/463814

Заборона комуністичної ідеології стане одним з перших законопроектів, які винесе на розгляд ВР ВО "Свобода". Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив лідер партії Олег Тягнибок.

"Одним з перших ми запропонуємо закон про заборону комуністичної ідеології, як людиноненависницької і антиукраїнської, і проведення публічного судового процесу над комунізмом", – сказав він.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua