Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/5091095149121/

Антиепіцентрівська революція на Троєщині

Віктор Тригуб | 31.10.2012 13:19

Але, доблесна ригівська зграя, вже так допекла киян, що столиця масово проголосувала за опозицію! Абсолютно не переймаючись персонами тих, хто представляє спротив.Цікаво, що Герега викликала власну армію охоронців "Епіцентру" на кількох автобусах, ймовірно озброєних травматичною зброєю чи газовими балончиками! І майже всі ті мордовороти-преса!

Антиепіцентрівська революція на Троєщині
Якось дивно проходять вибори у Деснянському район Києва! Володимир Яворівський якось тихо і дуже переконливо взув регонала Борисова у 213 окрузі. Провів взірцеву кампанію. А от його сусіду від ВО "Свобода" Андрію Іллєнку пощастило менше. Його округ N215 облюбувала вперта бізнес-вумен Г.Герега, відома за будівельними магазинами "Епіцентр", секретарством у Київраді та великими статками.

Практично ніхто не вірив у перемогу свободівців, яким хитрі бютівці підклали у суперники таких закабанілих олігархів, що системно підгодовували територію. Чого вартий лише один Пилипишин!

Але, доблесна ригівська зграя, вже так допекла киян, що столиця масово проголосувала за опозицію! Абсолютно не переймаючись персонами тих, хто представляє спротив.

Як і очікувалося, махінації почалися під час підрахунку голосів та прийому протоколів Окружною виборчою комісією.

Під Деснянською РДА, де засідає комісія, зібралося кілька сот активістів ВО "Свобода", виборці, журналісти. Всі виходи блоковані людьми та "Беркутом".

Після скандалів та перерахунків, ОВК змусили визнати перемогу А.Іллєнка! Сподіваємося, вдасться довести патріотичного опозиціонера до присяги в парламенті!

У цій політичній ситуації лише фанатично налаштовані свободівці здатні ефективно протистояти голубим бандюганам. На жаль. Клин клином... Хоча, революція неминуча. Не зрозуміло, правда, яка...

Приколов шеф ТВІ Микола Княжицький – нишком вишмигнув із заблокованого приміщення, закривши лице. Бойовики "Свободи" ним зацікавилися. Охоронець крикнув – БІЖИ! Княжицький рвонув. Ті, як виявилося "журналісти" газети "Свобода", за ними. Охоронець, повний дурень (!) вихопив пістолет!!! У темряві не зрозуміло бойовий чи травматика. Почався крик. Люди діти... Замість зупинитися і представитися, ті влетіли в машину. Її моментально блокували.

Тут прилетів взвод "Беркуту" (думали всіх замочать!). Нарешті розібралися. Пр.Маяковського перекрили в обидва боки. Типу журналісти трохи не зрозуміли одне одного менти мирили...

Хлопчикам з Свободи варто припинити масово роздавати журналістські посвідчення активним учасникам вуличних потасовок! По суті, професійним бойовикам-охоронцям! В результаті їх художеств страждають справжні журналісти, які виконують редакційні завдання! Випадок з журналістом М.Княжицьким, який через тупість власного охоронця, що вихопив пістолет у натовпі, спровокував бойових "журналістів" Свободи на погоню,

блокування авто, втручання Беркуту – анекдотичне тому підтвердження.

Цікаво, що Герега викликала власну армію охоронців "Епіцентру" на кількох автобусах, ймовірно озброєних травматичною зброєю чи газовими балончиками! І майже всі ті мордовороти мали пресові посвідчення! Це цирк чи шиза?! Вже давайте видамо їм посвідчення МВС-СБУ-АП-КМУ-та зразу депутатів ВРУ! Що це пресоманія?

...Якщо телевізійників видно за камерою, то ми, газетярі і інтернетники стаємо заручниками ситуації! Є певні норми і традиції професії! Обирайте – професійні революціонери, чи журналісти! Учасники чи літописці! То різні речі! Не можна бути і тим і тим одночасно!

...Охоронник Княжицького виявився штатним ментом, кажуть. Значить у натовпі, де було чимало малолітніх, той ідіот розмахував реальною бойовою зброєю! Хто і чому йому її видав? Хто його вчив так непрофесійно охороняти клієнта? Фактично, він його підставив, спровокувавши агресивний натовп. Могла пролитися кров! Це при тому, що поруч кілька взводів Беркуту! Що б було аби так себе риги поводили? Тут щось дуже схоже на посадовий злочин!

Мене це обурило через те, що я був з 15-річним сином який фанатіє від "Свободи". Ідеї-ідеями, протистояння-протистояннями, а організація безпеки масових заходів, де ЗАВЖДИ присутні неповнолітні, то не жарти! Про що думають наші чисельні ментовські полковники-генерали? Чи в мізках одне голубувате покращення?

А особисте моє переконання про наведення реального порядку, зближення Заходу і Сходу, викладене у програмних матеріалах гумористичної Маленької партії снайперів. Програма N0 дуже коротка. І має яскраву назву "10 патронів, 1000 арештів і в Україні буде порядок!"

А поки продовжуємо гратися у пустопорожні вибори, які крім скандалів нічого не дадуть.

Систему треба змінювати. Повернути вкрадене і покарати винних.

В принципі, для завжди напівсонної і аморфної окраїнної Троєщини, подібні політ-шоу, потрібні. Починають думати.

Один самотній снайпер набагато ефективніший за 450 галасливо-продажніх політиканів. І патрон коштує долар.

До цього йде на жаль...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Нова Січ", автор жарту про Партію снайперів


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua