Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Давіть на страх, вони бояться!

Стрілець | 26.10.2012 21:14

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Ми не можемо на виборах змінити Систему.
Але ми можемо на виборах
пробудити у неї страх.


Це вже близько, 28-го ми підемо голосувати. Саме голосувати, бо вибори вже давно відбулися, відбулися тоді, коли остаточно затвердилися списки кандидатів.

Абсолютна більшість із яких, ставши депутатами, працюватимуть аж ніяк не на нас, нафіга ми їм потрібні! О ні, працювати вони будуть на себе й на тих, які їх висунули, дали шанс наблизитися до благословенного корита.

Я не буду тут без толку розжовувати, чому це так, про Систему вже сказано не раз і багато. Змінити цю Систему цими виборами... На це може надіятись тільки наївний.

Ми не можемо через вибори змінити Систему, але ми тим не менше можемо через вибори вплинути на її роботу й на її ставлення до нас.

Чому можемо? Тому, що Система – це не якась монолітна скеля, яку ми не могли би й подряпати. Тому, що Система складається з точно таких же, як ми, людей. Та сама грудка м'якої органіки, що від зустрічі з будь-чим твердішим може "вийти з ладу" аж до припинення функціонування.

І всі ті люди прекрасно знають, що хоч Система загалом прекрасно захищена, кожен із них зокрема захищений погано або дуже погано. КОЖЕН із них зокрема може навіть просто випадково опинитися в невдачному місці й стати жертвою якихось уже доведених до краю злоби людей.

Тому вони БОЯТЬСЯ. Вони бояться, аби це "стадо бидла" раптом десь не зірвалося з таки віртуальних ланцюгів і не пішло топтати.

Вони інколи навіть дууууже сильно бояться. Класика жанру – відома історія з яйцем. Не яйце ж повалило здоровенного... Повалив його – трусь-трусь, жим-жим – страх! Страх, який пронизав усе його єство ще до виходу на зустріч із тим яйцем.

Яйце тільки вразило його "у страху очі великі", а далі – тай звалився ж він з копит, та на сірий брук...

Чим можна збудити страх людей Системи на виборах?

Ті, що проголосують за партію влади, ясно же, що жодного страху не збудять. Покірне, ласкаве стадо, що його боятися.

Великого страху не збудять і ті, що проголосують за "опозицію". Бо та "опозиція" – як правило просто тимчасово злегка відставлені злегка вбік, але свої в Системі. Це буде не стільки вже страх, скільки певна осторога, цим людям буде вже ясно, що їхня поведінка "бидлу" таки не подобається. А тому хто його знає, може десь треба й підстрахуватися, не тиснути занадто.

Реально страх може збудити тільки достатньо масове голосування за РАДИКАЛЬНІ напрями. Бо це таки буде явний індикатор, що люди вже хочуть бити й ламати, що людей уже "дістали".

При цьому не має жодного значення, чи справді оті партії чи рухи готові й здатні виконувати свої радикальні заяви. Жодного. Значення має тільки те, що є вже велика маса людей, які ПІДТРИМУЮТЬ такі ідеї.

Бо якщо вже є така маса, то її всеодно знайдеться кому очолити. Якщо бунт дозрів – ватажки будуть.

Отже вибирайте, за кого вам голосувати!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua