Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Жмурко   Сінгаєвський   Бондаренко   Батьківщина   вибух   Ф-1   пиар   вибори   замахи

Балотуйтесь і піартесь та не повбивайтесь!


-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
5

Мабуть із такими словами необхідно вже звертатись до маловідомих кандидатів в депутати по мажоритарних округах, які заради задоволення амбіції стати нардепом, здається ладні навіть з дев'ятиповерхівки стрибнути.

Балотуйтесь і піартесь та не повбивайтесь!
Які тільки "інновації" не приходять у голови їх, "підігрітих" дрібним і великим налом, піар-технологів. Хто з крокодилом та з вилами бігає по Хрещатику, хто обливається фарбами і зеленкою, інші друкують про себе ж фальшиві листівки, щоб потім викривати перед камерами опонентів. Як кажуть, всі методи добрі, але чи є тому межа? Адже найбільш креативні і заповзяті вже йдуть далі і створюють небезпеку не тільки для себе, а й для оточуючих... Та такі, що навіть "зірки ю-тубу" відпочивають. Ось Вам свіжий приклад з Черкащини, де сповнений депутатських амбіцій керівник регіонального осередку "Батьківщини" (кандидата в народні депутати України від "Об'єднаної опозиції" по одномандатному виборчому округу N199) Анатолій Бондаренко навіть власного подвір'я не пожалів, організувавши на ньому вибух справжньої бойової гранати "Ф-1". Добре, що окрім двору та будівель ніхто не постраждав.

Піар-піаром, а замах на життя кандидата та ще й у той час, коли у нього гостював один з головних опозиційних фінансистів – голова наглядової ради банку "Велес" (також кандидат-мажоритарник по сусідньому – 196 виборчому округу) Олександр Сінгаєвський річ серйозна. Звісно, намагання підірвати таких визначних персон міліція не проігнорувала. Терміново були проведені слідчі дії від яких, думається, пан Бондаренко тепер не у захваті, адже запобіжне кільце та скобу від підірваної на його подвір'ї гранати виявили у його ж приятеля – Віктора Жмурка. Наразі вже тепер слідство з'ясовуватиме обставини "замаху" на кандидатив-опозиціонерів, кошториси за піар-кампанію та креатив, але вже сьогодні у місцевої міліції немає сумніву, що піару з цього не буде, а от за грати хтось неодмінно попаде...

Підняття рейтингу напередодні парламентських виборів – свята справа, але чи варте депутатство бодай однієї скаліченої долі, або, не дай Бог, втраченого життя. Є над чим замислитись, і хочеться звернутись до поки ще маловідомих не депутатів, а тим більше відомих і обізнаних їх наставників – чинних депутатів: думайте про наслідки власних амбіцій і вчинків...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua