Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Козаки   Грива   Вибори-2012

Десять правил (аксіом), які змінять Україну!

Анатолій Грива | 21.10.2012 16:12

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Рада козацьких отаманів України на своєму засіданні
8 вересня 2012 року у Києві сформулювали власну позицію щодо участі українців у Виборах-2012.
Ми за український народ,
за його правду і право у своїй державі Україна!


Десять правил (аксіом), які змінять Україну!
Закликаємо всіх громадян України відати свої голоси за тих кандидатів, які гарантують нам виконання десяти аксіом:

1. Система державного управління України як "самостійної української держави", про що зазначено в Акті проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, повинна базуватися на засадах Українського Звичаєвого Права (внесення відповідних змін у Конституцію України).

2. Українському народу як титульній нації повинні нарешті бути надані юридичні гарантії реалізації його прав на вільний розвиток в Україні, а саме на розвиток його історичної свідомості, традицій, культури, етнічної, мовної та релігійної самобутності (прийняття Закону України "Про статус українського народу в Україні").

3. Українська мова є основою національного суверенітету, є мовою корінного етнічного українського народу, є рідною мовою для 77,8% громадян України, вона повинна бути єдиною державною і домінуючою в суспільстві.

4. Головним обов'язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини і народу, а влада, яку обирає народ, повинна бути цьому гарантом.

5. Україна повинна розвиватися як національна моноетнічна держава, в якій державна підтримка надається українській нації та усім етнічним меншинам.

6. Україна забезпечує всебічний розвиток і дотримання вироблених українським народом моральних принципів та етичних норм поведінки в усіх сферах державного та суспільного життя. Держава забороняє інформаційно-пізнавальні та рекламні програми і дії, що знищують природні, звичаєві, фізично-здорові основи організації виховання дитини, сімейно-родинних стосунків і традиційний спосіб життя.

7. Запровадження в Україні лише тих систем освіти і виховання, які базуються на етнічній (звичаєвій) педагогіці, витвореній українським етносом упродовж його історії.

8. Земля є всенародною власністю та історичним ареалом існування українського народу. Земля не продається! Вона надається лише в оренду. Держава контролює порядок оренди та використання землі.

9. Природні ресурси (як наземні, так і підземні), стратегічно важливі об'єкти та підприємства є національно-державною власністю. Держава забезпечує збереження та охорону навколишнього середовища, виробничу спроможність земель, територій і ресурсів.

10. Держава повинна надавати всебічну підтримку українським козацьким територіальним громадам, в яких діють традиційні правові, економічні, соціальні, освітньо-виховні та культурні інститути козацького самоуправління.

Рада козацьких отаманів України

Електронна адреса: ukrainian.cossak@gmail.com


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua