Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Вибори   Об'єднана Опозиція   Удар

Опозиція Януковичу: "Не будемо вигравати, батьку!"

ЗаХар | 21.10.2012 09:47

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Про передвиборчу продажність

Не є великою таємницею, що більшість кандидатів-мажоритарників від ОО по округам донеччини не здатні скласти конкуренцію депутатам провладним. Так би мовити – абсолютно різні вагові категорії. Здавалось би – за кого б в першу чергу і триматись, як не за тих своїх, хто реально має шанси виграти в такому проблемному регіоні. Проте...

В 49 виборчому окрузі (м.м. Костянтинівка та Дружковка, Костянтинівський та частина Красноармійського району) кандидатом від ОО був зареєстрований Володимир Березін -відомий місцевий еколог, редактор костянтинівської опозиційної газети "Провинция". Весь ход передвибочих перегонів переконливо свідчив, що не лише в містах, але й по селам Володимир Борисович складав пряму загрозу кандидату від влади. Аж раптом...

Після погодження єдиних кандидатур між ОО та "Ударом" стало відомо, що 49 округ дістався кличківцям. Для костянтинівських опозиціонерів це стало прямим шоком. Ударовець Олег Шипілов, котрий покинув місто в далекому 1988 році і спеціалізується на будівельному бізнесі в Києві, викликає в них дуже серйозні зауваги і бажаючих віддати за нього свій голос особливо не спостерігається.

Почитаємо

-а я только из-за Березина и собиралась идти голосовать.Теперь,наверное, не пойду вовсе...

-Цією заміною образили не тільки Березіна, але й особисто мене і моїх однодумців. Дуже образили. Шкода

-Единственного порядочного человека, будущего депутата и защитника нашего района ПРЕДАЛИ враги НАРОДА!

теперь на выборы не пойду, пойду в партизаны

-А вообще, это прикольно. Какой ход от власти. Вроде как и засветился толковый чел в оппозиции, а потом эта же оппозиция его и заменила, причём на явно ортицательного персонажа. Аааа, ну раз выкинула, то и голосовать за неё не будем, а проголосуем за тех "своих", которые ещё остались в гонке. Итог: все голосуют за ПР.

-когда в прессе мелькнуло о том что будут уступать округа я сразу подумал что у нас полюбому снимут Березина.

Оппозиция показала свое истинное лицо. Нет борьбы ПР (демократию, и т.д.) – есть тупая дележка корыт и мест в ВР. Тут уступили место ПР, на западной Украине – ПР уступает место оппозиции.

Все будет "честно" и красиво. Выбирать больше некого поэтому мы выиграем.

Глубоко разочарован. Пойду на выборы голосовать притив всех. Ой!! И против всех тоже нельзя, нет такого пункта. Остались номенклатурные кандидаты от ПР, Удара и КПУ.

-вот.вот. с этого все начинается. Не лучше, кадидаты идущие по Киеву – суть магринализированные оппозиционеры, их задача сохранить свое место в ВР. Именно они и слили "непроходных" кандидатов для гарантирования мест себе.

Березин был новым человеком, которого слили без борьбы, лишив его разгона и на следующие выборы (подумайте, нет голосования – нет понятия сколько людей его поддержали, нет цели в работе в избирателями, нет рассчета на "постоянных" сторонников, нет ничего, кроме серии поездок по району и злобы представителей власти от ПР.

-Так по беспределу кинули весь район!

Видно сдесь зарыто много денег или влияние на всю Украину! что готовы идти на откровенный беспредел, меняя проходного кандидата на серую неизвесную "мышку"!

-Владимир Борисович!

По человечески, я глубоко Вас понимаю, и хочу высказать слова поддержки, – я с Вами!

Но та свора, которой Вы доверили себя, я имею ввиду ОО (об. оппозицию), это таже хрень, что и ПР. Я понимаю, что выборное законодательство нашей бедной Украины не предусматривает самовыдвиженцев (только от партий), и Вы надеялись на порядочность БЮТовцев, но... шакалы, они всегда шакалы, даже тогда, когда одевают овечьи шкуры.

А за того Шепилова никто в Константиновке голосовать не будет, – в нём не видят порядочного человека.


Втім поспішати і звинувачути в тому, що сталось, саме "Удар", можливо, і не варто. Як на мене особисто, цілком вірогідною може бути й така версія

Не варто ганьбити ВСЮ опозицію.

"Удар" Кличка не просив знімати з 49 округу Володимира Березіна на користь Шипілова. Можливо моя логіка кульгає, але пофантазую. Кому вигідне зняття В. Березіна з реєстрації, як кандидата? Тільки кандидату від партії Регіонів. Володимир Борисович таки їх дістав своєю безкомпромісною боротьбою з регіональним свинством. Отже, повторюю – я фантазую. На з'їзді Об'єднаної Опозиції можливо виявився засланий казачок, або майбутня "тушка". Ця невідома для нас особа і запропонувала зняти з реєстрації Березіна. Можливо не задарма.


Зрозуміле одне – або в ОО, або в "Ударі" (а можливо, що й там і там) заслані козачки свою справу зробили і ще один округ регіоналам подарували (гадаю, що не безкоштовно).

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua