Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ольга Герасим'юк: "Адмінресурс, ти – тупе мурло!"

Віктор Тригуб | 19.10.2012 07:15

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Одна з найкрасивіших і найрозумніших жінок української політики і журналістики, народний депутат Ольга Герасим'юк, балотується у надскладному окрузі в Одеській області. Аби зрозуміти гостроту боротьби, просто подивіться кого доблесна ПР виставила у тому окрузі! Просто немає слів!

Ольга Герасим'юк: ''Адмінресурс, ти – тупе мурло!''
Одна з найкрасивіших і найрозумніших жінок української політики і журналістики, народний депутат Ольга Герасим'юк, балотується у надскладному окрузі в Одеській області. Аби зрозуміти гостроту боротьби, просто подивіться кого доблесна ПР виставила у тому окрузі! Просто немає слів!

Колись дуже давно, ми працювали з Олею у легендарній газеті "Комсомольское знамя", в одному відділі, і навіть часом ділили один стіл... Гарні були часи! Отож, не треба звинувачувати автора у виготовленні якихось "заказух" – просто по старій дружбі намагаюся підтримати колегу у досить непростій передвиборчій ситуації!

Ольга Герасим'юк нині найкращий кандидат для виборців! І здається, люди це розуміють попри бездумний тиск, залякування, адмінресурс...

Представляю трохи відредаговані замітки Ольги з її сторінки на Фейсбуці.

Зараз були в одеській Біляївці. Зібрали членів комісій і спостерігачів на тренінг – підготувати до протидії фальсифікаціям. Місцевий вчитель взявся забезпечити демонстраційну техніку. І уявляєте, яка прикра історія? Саме в цей час освітянське керівництво терміново вирішило провести відкриті уроки – й забрало туди всі!!!!! проектори, всі пристрої, які взагалі щось можуть демонструвати!

Навчання все одно йде зараз і я не скажу, де вчитель взяв проектор – натякну лише, що ПР буде неприємно здивована...

В ПР заплановано, що Біляївський район має дружно дати план по голосуванню. Підприємці, наприклад, кажуть, що їм сформульовано так:"ілі – ілі". Тобто – " ілі тєбє хана".

Мав зараз сюди ж на зустріч приїхати чоловік із заявою від 200 селян, які півтора року тому здали в сільраду по 2 з чимось тисячі за виділення їм земельно-садових ділянок для ведення господарства – і десь зникли ті гроші й документи...

По дорозі до мене, йому подзвонили й настійливо попросили розвернутися назад. "Ми вам всьо подєлаєм, не нада туда ехать". Чоловік розвернувся, бо натяк зрозумів.

Я не скажу, як усе ж люди не голосуватимуть за цю "м'ясорубку", не скажу, де я все ж зустрінуся з тими 200 людьми і знайду, хто забрав їхні гроші. Натякну лише, що ПР буде неприємно здивована...

Від ПР там, щоправда, йде мій колега по нашій чудовій фракціі НУНС, та це вже історичний казус, він же фокус-покус.

...Під обладміністрацією в Одесі стоять підприємці. Ось відео, яке передали, бо вважають, що ставлення до них з боку покращувальників неадекватне. І вважають, що їхнє трудове життя нищать.

Голова адміністрації зараз активно агітує за ПР і в нього "здають нерви" приблизно отак -

http://www.youtube.com/watch?v=c6VSTbQQpfU

...Адмінресурс – це таке волохате, тупе мурло, яке викликає по одному переляканих голів сільрад і каже: усє проблєми сваі сюда гаварі, порєшаєм, єслі у тебя всє прагаласуют за кого нада, понял? А єслі нє прагаласуют – умрьош с німі, понял?

Один, хто не хотів умирать, але й такого життя не хоче, розказав це... І імені, звісно, його назвати не можна... От я написала – "звісно"... А що відбулося?

Ми допустимо, щоби страх тепер був – "звісно"?

Існування такого типу адмінресурсу можна довести так само, як електричний струм – його не видно (лампочки – не доказ, та й тут, на Одещині, лампочки ледве світять, а на вулицях – тьма), не чути, він не має жодного фізичного стану. Можна лише запхати пальця в розетку- і тоді розумієш: він є...

На це й розрахунок.

Несподівано, Одещина виходить на перше місце за порушеннями виборчого процесу. Колеги з ПАРЄ написали, що знають про це – і збираються надіслати якнайбільше спостерігачів сюди. А ще – що думають про нас, моляться за нас і за всіх українців. Завжди стримані в емоціях, вони просто "вирубали" мене цим "praying for you and for all Ukrainians"...

На одеському каналі ОК щойно завершилася чергова програма, ведуча якої постійно каже щось на зразок "хоть Ви і нє хотітє об етом говоріть, но, пожалуйста, расскажите, как замечательно работает наш многоуважаемый кандидат (ім'я ПР) ". Сьогодні там сидів у кадрі й агітував за цього многоуважаемого кандидата особисто голова Дачнинськоі сільради Біляівського району, куди я збираюся поїхати на зустріч із людьми, а мені кажуть, що навряд чи там можна буде з ними позустрічатися, бо єсть такоє мнєніє. Я ввімкнула на тій хвилині, коли голова, щасливо і медово посміхаючись, повідомив, що потрясаючий кандидат, прєдставьтє себе, способствовал тому, что из Дачного вывезли дуст. "а ведь это здоровье людей!"- солодко підхопила ведуча. Голова сільради не придумав більше нічого видатного, також не зумів пояснити – як він тому поспособствовал, а тому виголосив промову про те, що, мовляв, а как же это много денег стоило видатному кандидату – и он их не пожалел.

(На тому повчальна програма закінчилася. З обіцянкою, що ми невтомно повернемося до живопису видатної діяльності кандидата.

Голова сільради порушував законодавство, підозрюю, не через сліпу любов, а тому натужно всміхався, стараючись мати вигляд хоч якогось чоловіка, низьковклоненні люди, що кланялися за вікно...чогось мені здається, що після запису вони десь відплакувалися по кущах... Втім, думаю, є й такі, що ні...

І ржуть із сотень біло-голубих білбордів кандидати- що вони "творят добро", " делают добриє дєла", животворят і живородят...

І цікаво, думаю я, – яку мету переслідує канал ОК? По-моєму, вони ведуть підривну діяльність проти проплатівшего ім кандидата. Не може бути, що це не прикол- я не вірю.

І тут подзвонили вчителі з округу. Сказали: нам заборонено з Вами зустрічатися. Тому ми хочемо зустрітися всім колективом!

Позиція!

Адмінресурс, ти – тупе мурло!

Сподіваємося на одне – Україна переможе!

Підготував Віктор Тригуб, "Нова Січ"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua