Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На Херсонщині за перемогу на окрузі самовисуванець бореться із УДАРівцем

Сергій Петрук | 9.10.2012 19:22

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

На Херсонщині у мажоритарному окрузі N183 є два очевидних лідери – УДАРівець Андрій Путілов та самовисуванець Ігор Піддубченко. Про це у вівторок, 9 жовтня, під час прес-конференції в ІА RegioNews розповів керівник дослідницьких програм компанії "СоцІнтел" Руслан Павленко.

"Якби вибори до Верховної ради відбутися наступної неділі, то на 183 окрузі така ситуація: кандидат від партії УДАР Андрій Путілов отримав би найбільший відсоток з усіх – 18,2%. Одразу ж за Путіловим іде самовисуванець Ігор Піддубченко, який отримав би за нашими підрахунками 16,5%. Путілов в останній час втратив підтримку в пригороді Херсону та селах округу. Ставка на "малі" кроки та роздача пайків себе перестала виправдовувати. Натомість Піддубченко вирвався на друге місце та зменшує відрив від суперника. Сьогодні їхні рейтинги в межі соціологічної похибки", – сказав Руслан Павленко.

Водночас експерт зазначив, що попри безперечне лідерство Партії регіонів як партії у виборців округу, кандидат-мажоритарник від ПР Василь Федін займає, згідно опитувань, лише 3 позицію і має 8,5%.

Решта кандидатів отримали б такий відсоток голосів:

Анатолій Кичинський, ВО Батьківщина – 8%

Олег Лахненко, КПУ – 5,1 %

Люди, які не визначилися з вибором – 34,3%

Опитування проводилося 12-17 вересня 2012 року, вибірка 2055 громадян. Похибка дослідження 2,2 %.

-

ТОВ "СоцІнтел" – дослідницька компанія, заснована 2010, яка спеціалізується на проведенні якісних соціологічних досліджень, інформаційно-аналітичній роботі, та організації адаптації результатів аналітики у практичні інструменти реалізації соціальних проектів. Колектив ТОВ "СоцІнтел" продовжує традиції свого попередника – колективу "Інституту системного аналізу та впровадження соціальних проектів "Соцінтел", що ефективно працював по регіональній проблематиці близько 10-ти років – з 1998 по 2007 рік. Керівник дослідницьких програм компанії – Руслан Павленко.

Сайт компанії http://socintel.org/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua