Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пшонка – допоможи повернути зарплату працівникам "Арго"!


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Прес-реліз акції протесту Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання Богдана Хмельницького" на захист інтересів працівників заводу "Арго"

Пшонка – допоможи повернути зарплату працівникам ''Арго''!
27 вересня 2012 року, працівники ТОВ ВКТ "Арго" – компанії, яка є лідером з виробництва бляшаної банки-упаковки для консервів і сипких продуктів в Україні, розташованому в містечку Хотин Чернівецькій області, будуть пікетувати Генеральну прокуратуру і Адміністрацію Президента України. До речі, три тижні тому, 6 вересня, представники цього підприємства вже проводили подібну акцію під стінами обласної прокуратури і держадміністрації в Чернівцях, а наступного дня – у Києві пікетували Генпрокуратуру та Кабмін України.

Мета акції – донести до громадськості та вищого керівництва країни історію співпраці чиновників, суддів та прокурорських працівників Чернівецької облаті з місцевими аферистами, а також наслідки цієї співпраці для простих людей. Заявити, про те, що прокуратура не розслідує кримінальні справи, чим надає можливість попереднім власники підприємства братам Гончарам залякувати працівників заводу і звільняти їх без виплати зарплати.

Анатолій і Віктор Гончарі заборговували трудівникам "Арго" за півтора роки роботи 6,9 млн. грн. До речі, відносно вказаних осіб як Генеральною так і прокуратурою Чернівецької області були порушені кримінальні справи за підробку документів, надання недостовірної інформації для отримання кредиту і невиплату зарплати.

Зневірившись в тому, що прокуратура і місцева влада хоче реально допомогти людям, колектив заводу майже у повному складі вступив в ряди правозахисної організації ВОО "Об'єднання Богдана Хмельницького", щоб відстоювати своє конституційне право на отримання зарплати.

Оборудки попередніх власників заводу "АРГО" Віктора та Анатолія Гончарів призвели до "корпоративної війни", яка виразилася не тільки у паперово-судових баталіях, але й у силових захопленнях підприємства. І якщо внаслідок оборудок у кишенях колишніх керівників заводу "Арго" з'явилися сотні мільйонів, то для простих працівників підприємства авантюри братів Гончарів вилилися втратою робочих місць і заробітної плати за місяці роботи.

Працівникам заводу стало відомо, що попереднє керівництво заводу аби зменшити борг із заробітної плати, вдалося до підроблення документів, за якимипрацівники нібито позичали свої кошти підприємству. За незаконні дії братів Гончарів, а саме невиплату заробітної плати та службове підроблення, прокуратураЧернівецької області порушила кримінальну справу. Однак, розслідування до цього часу не дало жодного результату.

Попередні власники заводу не тільки не понесли відповідальність, але й надалі продовжують залякувати працівників підприємства. Після того, як завод відновив роботу вже під керівництвом компанії, яка взяла його в оренду, брати Гончарі вдалися до психологічного тиску на працівників заводу, погрожуючи звільнити їх з роботи за прогул.

Не тільки вчинки, але й порушені стосовно братів Гончарів кримінальні справи свідчать про те, що попередні власники заводу не переймалися долею простих працівників, коли продавали підприємство іншій компанії, а згодом вирішили заробити ще й на проданому. Підробивши документи вони і взяли кредит близько 800 мільйонів гривень у державному та комерційних банках під заставу вже проданого майна.

Очевидно, братами Гончарами керує лише один принцип – "після нас хоч потоп". Однак робітники заводу, якими завжди нехтували, не збираються дарувати попереднім власникам свої чесно зароблені кошти. Люди за підтримки правозахисників ВОО "Об'єднання Богдана Хмельницького" звернулися по допомогу до вищого керівництва країни. Якщо вже і Президент Віктор Янукович не зважить на страждання через безгрошів'я та наругу над людьми з боку аферистів братів Гончарів та їхніх посібників з Чернівецької облдержадміністрації, то люди вимушені будуть вдатися до найрадикальніших дій.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua