Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Наша сила в нас самих, в нашому народі" (С.Бандера)

Бунтар | 23.08.2012 23:31

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Слідуючи словам Провідника кандидат-виходець із рідного села Степана Бандери звернувся за підтримкою своєї кампанії безпосередньо до патріотичної громадськості.

''Наша сила в нас самих, в нашому народі'' (С.Бандера)
Вибори на Калущині – малій батьківщині Степана Бандери обіцяли бути нудними й передбачуваними, адже рейтинги потенційного мега-кандидата – діючого міського голови Калуша зашкалювали...

Хоча прізвище Насалика серед кандидатів так і не з'явилось та в ньому всеж таки є голова місцевого органу самоврядування, У останній день ЦВК зареєструвала кандидатом односельця Степана Бандери, тричі голову сільської ради Старого Угринова, а тепер в.о. начальника районного відділу освіти Тараса Федоріва.

Земляк Провідника ОУН позиціонував себе як прихильник консервативних, традиційних цінностей українського народу.

http://fedorivtaras.mfirma.com.ua/?fb_action_ids=391595717572791&fb_action

Враховуючи той факт, що на цьому окрузі відсутні висуванці право-радикальних партій (ні "Свобода", ні УНА, ні КУН, ні УНП...), чомусь не заявились на участь у виборчих перегонах, а натомість є комуніст Стула, регіонал – Келестин, з-під червоноколірних знамен "Батьківщини" та "УДАРУ" йдуть два "опозиційні" кандидати: Сікора та Нижник – перспективи обрання для багаторічного наукового співробітника Історико-меморіального музею Степана Бандери, автора його першої експозиції, активного дослідника біографії та теоретичної спадщини Національного Героя України виглядають доволі реалістично.

Проблемою Федоріва стала хіба що матеріальна складова виборчої кампанії, адже з поміж усіх восьми кандидатів (до вищеназваних треба додати місцевого голову районної ради Василя Дзундзу (Народна партія-Українська партія-Громадянська Позиція-безпартійний), в.о. заступника міського голови з питань медицини, а перед тим заступника голови РДА з економічних питань та будівництва (?!, КУН, УНП, Національний вибір, Фронт Змін, Українська партія, Громадянська Позиція) Василя Турчина та завідувача відділення місцевої ЦРЛ (висунутого НСНУ), доходи держслужбовця з 14-річним стажем, двома вищими освітами, а також – багатодітного батька, виявились найменшими!

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2012/08/20/9865/view

Подолати ці труднощі колишній голова Асоціації молодих сільських голів Прикарпаття вирішив звернувшись напередодні ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ безпосередньо до ГРОМАДИ:

"Шановні краяни!

Наближається найдорожче для кожного українця свято

– День НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Про ВОЛЮ України мріяли, за нею самовіддано боролись багато поколінь наших предків, за неї полягли тисячі та постраждали мільйони патріотів. Так, не все гаразд у нашій державі. Люди покинуті напризволяще, влада, що опинилась в руках олігархів та демагогів різної масті, незважаючи на часткові персональні зміни на вищих щаблях, що періодично відбуваються, більше дбає про себе, аніж про своїх громадян, з волі яких вона існує, і заради добробуту яких мала б працювати.

Та незважаючи ні на що, 24 серпня було і залишиться вікопомним днем нашої історії, адже саме 21 рік тому, з волі Божої ми нарешті дістали право самим визначати свою долю. Тепер же прийшов час свої права реалізовувати.

Від кожного з нас залежить, якою буде майбутня Україна: чи продовжиться економічні негаразди та суспільні потрясіння, чи нарешті запанує лад та спокій. Та для цього кожен має сказати собі та всьому світові: "Я – УКРАЇНЕЦЬ! Я – господар своєї долі! Саме я буду вирішувати як далі жити мені, моїй сім'ї, моїй громаді, моїй країні!".

Порятунок України у відродженні здавна притаманних нашій козацькій нації, традицій народної демократії. Тільки свідомий та відповідальний вибір гарантує нам надію на дійсні покращення, а не їх імітацію. Запорукою таких позитивних змін в інтересах усього народу є прихід нових особистостей, замість ставлеників байдужих до національних традицій, мови, символів скоробагатьків-інородців, Україна потребує висуванців з народу, тих, хто хоче, може і буде працювати для людей.

Не маючи великих власних статків, принципово не хочу й не буду шукати матеріальних ресурсів від теперішніх господарів життя, адже "хто платить, той замовляє музику!.

Вірю, що ми-жителі славного Бандерівського краю здатні на дієву самоорганізацію!

Закликаю до спільної праці громадських активістів, які мають бажання та вміння докластись до нашої ініціативи, чекаємо тих, хто міг би проконтролювати чесність підведення підсумків всенародного волевиявлення, ввійшовши до складу виборчих комісій чи стати спостерігачами.

Для тих, хто спроможний надати фінансову допомогу задля спільної перемоги, повідомляю банківські реквізити Виборчого фонду:

МФО 319092, код 2759511494, р/р 26433114289001 в ПАТ "Банк "Київська Русь"
, обіцяю використати зібрані кошти виключно для загальної справи, прозвітувати за кожну внесену прихильниками копійку, дотримуватись цього принципу й надалі, якщо краяни виявлять мені свою довіру представляти їх інтереси.

Готовий до живого, безпосереднього спілкування з кожним із виборців, щоб ми разом сформували той НАКАЗ НАРОДНОМУ кандидату в Народні депутати України, який він буде втілювати в життя у Верховній Раді.

Мій контактний телефон: 098 190 8080.

Ел.скринька: t_fedoriw@tvnet.if.ua

Пам'ятаймо слова нашого Героя, Провідника ОУН Степана Бандери: "Наша сила в нас самих, в нашому народі!"

Добра й процвітання всім Вам та Вашим родинам!

Хай береже й благословляє Господь Бог наш рідний край!

Слава Україні!"

Свої надії висуванець староугринівської громади покладає не тільки на власне жителів округу, але сподівається, що і в інших куточках України знайдуться патріоти-бандерівці, які надатуть посильну підтримку його виборчій кампанії.

Виходець із сім'ї репресованих може стати першим "корінним" БАНДЕРІВЦЕМ у парламенті!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua