Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як правильно захоплюватися патріотизмом ПР

Вас-иль | 20.08.2012 03:00

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

За сей документ двічі проголосували фракції ПР, КП, БЛ, підписали Голова ВР, Президент, підтримала місцева влада Сходу і Півдня. Ось де справжні українські патріоти!

Спроби одного автора співати осанну патріотизму влади мають суттєвий недолік. Його похвали ні на що, крім безпідставного славослов'я не опираються. Щоб похвали сприймали, потрібно опиратись на факти.

Чесні і порядні люди дивуються. Як можна з повагою говорити про людину, яка нагородила орденом негідника, що фальшував результати виборів супроти цієї людини?

Неважливо, що історія про орден виявилась вигадкою. Але осад лишився.

Закиди цій людині переважно виявляються брехнею. Але, навіть брехливі історії, мета яких однозначна – дискредитувати, дивним чином підтверджують його правоту.

Можна було б звичайно і посадити Ківалова. А сенс?

Історія розставила все на свої місця. Свій орден від держави Україна – віртуальний чи реальний – Ківалов заслужив.

Що заважає державі Україна нормально розвиватися? Крім відсутності совісті у представників влади, також і їх низький інтелектуальний рівень. Нездатність останніх до освоєння державної мови привело до того, що місцеві органи влади південних і східних областей зробили робочою мовою російську, на ній же публікували свої постанови, документи. Що привело до анархії в державі.

Такий стан справ треба було змінювати. А як? Заборонами, репресіями? Якось недемократично, Європа під боком.

І вихід було знайдено! Закон Колесніченка-Ківалова.

Наївні чиновники на місцях кинулись його впроваджувати. Не могли вони оцінити весь геній Ківалова.

Що було досі? Місцеві Ради, адміністрації спокійно робили робочою мовою російську, могли і не згадувати про існування державної мови, публікували свої рішення, постанови виключно на російській.

Що говорить закон КК?

Стаття 10. Мова актів органів державної влади та органів місцевого самоврядування

2. Акти місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування приймаються і публікуються державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова або мова меншини (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, акти місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування приймаються державною мовою або цією регіональною мовою, або мовою меншини (мовами) та офіційно публікуються цими мовами.

Іншими словами акти місцевого самоврядування можуть прийматись і публікуватись регіональною мовою за умови, що ця мова відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону.

Що ж це за умови?

Читаємо документ.

Стаття 8. Захист мовних прав і свобод людини і громадянина

3. Кожному гарантується право на захист у відповідних державних органах і суді своїх мовних прав і законних інтересів, мовних прав і законних інтересів своїх дітей, на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, юридичних і фізичних осіб, якими порушуються мовні права і свободи людини і громадянина.

Відповідає російська, чи якась інша мова ст. 8 ч.3 закону КК? Аж ніяк.

Відповідно, відтепер, акти місцевого самоврядування і їх публікація не можуть здійснюватися жодною мовою, крім державної.

Коли помітите щось подібне – тобто місцеве самоврядування послуговується іншою мовою, сміливо подавайте в суд. Закон на нашому боці.

То заслужив Ківалов орден? Отож.

P.S. За сей документ двічі проголосували фракції ПР, КП, БЛ, підписали Голова ВР, Президент, підтримала місцева влада Сходу і Півдня. Ось де справжні українські патріоти!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua