Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Снайпери вимагають для депутатів зарплату у 2000 грн. Народну

Віктор Тригуб | 8.08.2012 02:16

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

на рівні передвиборчої програми декларуйте зниження депутатської зарплати до рівня 2000 грн на місяць! Це лише 24 тисячі на рік. До такого ж рівня обмежте своїх суперталановитих помічниць, які набагато впевніше відчувають себе під столом чи на столі, а не ЗА столом...
Залиште 20 тисяч на відрядження, від усього іншого відмовтеся. Мужньо.


Снайпери вимагають для депутатів зарплату у 2000 грн. Народну
Почалися бісові виборчі ігри. Звідкись вилізли багатії, професійні активісти, політ-божевільні. Всі вважають, що саме вони знають як керувати державою і врятувати народ від злиднів. Обіцяють що завгодно. Лише не те, що треба людям.

Здійснивши кілька невдалих спроб вивести Програму N0 Партії снайперів на загальноукраїнський офіційний рівень, ми весело повернулися у звичну для нас нішу гумористичного висвітлення реальності. Іронічно спостерігаємо за надуванням чисельних партій, які можуть внести до ЦВК 300 тисяч доларів завдатку та мільйони витратити на рекламу. Вже тут починається турбота народу за власну долю – звідки групі нормальних громадян з цікавими ідеями взяти такі кошти?

В принципі, хай обіцяють.

Але, є дуже цікавий момент. Утримання тих олігархів і їх не бідних слуг коштом держбюджету після перемоги. Живуть вони кучеряво, на рівні, якому простому трударю не досягнути ніколи!

Один депутат обходиться українцям у майже вісімсот тисяч гривень. Це якщо скласти його зарплатню та пільги за рік. Так на зарплатню одного бюджет виділяє мінімум 210 тисяч гривень, на відрядження – понад 20 тисяч гривень. На утримання помічників – 200 тисяч гривень, відшкодування витрат на виконання депутатських повноважень – ще 200 тисяч гривень. У цьому році, як і у минулому, кожен із парламентаріїв мав 26 тисяч на квитки Україною, п'ять тисяч на телефон, п'ять тисяч на оплату виступів на телебаченні та радіо, ще майже чотири тисячі – на відрядження помічників, дві тисячі на утримання приміщень для прийому громадян, 1700 гривень – аби проходити VIP-залою в аеропорту та п'ять тисяч на путівки влітку.

Отож, реальна пропозиція для всієї бидлоти яка вже стала кандидутами у депудупи – офіційно, на рівні передвиборчої програми декларуйте зниження депутатської зарплати до рівня 2000 грн на місяць! Це лише 24 тисячі на рік. До такого ж рівня обмежте своїх суперталановитих помічниць, які набагато впевніше відчувають себе під столом чи на столі, а не ЗА столом...

Залиште 20 тисяч на відрядження, від усього іншого відмовтеся. Мужньо.

Для утримання одного соціального паразита, у які всі ви автоматично перетворюєтеся після підпису присяги, 70 тисяч народних гривень цілком достатньо. Все-одно знайдете спосіб вкрасти мільйон-другий доларів...

Триндьож про покращення, шляхи виходу з кризи для ваших родичів, передчуття відпочинку на далеких островах залиште лохам.

А нам у найближчі дні публічно і офіційно пообіцяйте жити на рівні середньостатичного українця. Це вже стане гігантською перемогою.

Пенсіонери з 800 гривнями на місяць просто не розуміють ваших зойків про низький рівень життя з легальною зарплатою у 20 тисяч на місяць. На жаль, до вас цей незначний нюанс не завжди доходить. Звикнувши до кави за 15 баксів і коньячку за 200 доларів, ви давно втратили життєві орієнтири.

Тож, зрівняйтеся з народом хоч у зарплаті!

Хто ризикне?

Ви не розумієте, що лише ввічливі арешти зажратої бидлоеліти врятують Україну.

Якщо вони не відбудуться, почнуться вдумливі розстріли. Після конфіскації.

Або звичайний азартний відстріл. Стрельни і втечі, фіг знайдуть.

Олігархи, депутати, зажрані чиновники перетворилися на банальних глистів у державному організмі. З глистами не розмовляють. Їх знищують. Інакше вони зжеруть все. Тому, найближчим часом нашими основними гаслами залишаються два коротких: "Вбий глиста!" і "Свиней на сало!". І то вже від вашого світосприйняття залежить, який вирок вам ближчий. Фінал для соціальних паразитів зрозумілий...

З щирою класовою ненавистю!

Віктор Тригуб, автор жарту про Партію снайперів

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua