Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Грантожери Кет Клер хочуть музейного депутата...

Віктор Тригуб | 30.06.2012 22:25

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Чомусь жаль підписантів колективного листа до політичних партій, серед яких чимало поважних директорів музеїв. Ви що не розумієте, що Вас цинічно використовують у дешевих політпроектах? Відкличте підписи і не ганьбіться!
Хоча, колись Кетрін-фонд давав багатьом з них премії... Відпрацьовуєте?


Грантожери Кет Клер хочуть музейного депутата...
Друга дружина третього президента нашої країни старанно робила вигляд, що опікувалася музеями. Особливих успіхів у реальних справах, що і зрозуміло, не досягла, а от попіаритися на темі вдалося... Нині, після корупційного скандалу довкола Лікарні майбутнього, оточення морально збанкрутілої першої леді, розробило новий план – галасливе висунення депутата від музеїв. Намагаються умовити кілька прохідних партій включити до списку професійного "захисника" музеїв. Як ми зрозуміли, або когось з керівництва Фонду, або навіть саму Кет!

Рівень цинізму цих діячів зашкалює!

Нагадуємо, що В.Ющенко був керівником уряду, лідером парламентської фракції, Президентом України. Він і досі має фракцію "Наша Україна" у парламенті, знову збирається на вибори...

Але, підлеглі Кет продовжують переконувати, що для нормальної роботи музеїв потрібні нові закони, постанови, укази. Інакше – кінець. І що лише вони зможуть їх розробити і прийняти!

Виникає питання – а чим займався В.А.Ющенко, його улюблена дружина, партійні соратники всі ті довгі роки перебування при владі? Чому тоді нічого не змінили?

Нині очільники музейної громадської організації, яку повністю контролює і фінансує Кет (незрозуміло, правда, з яких джерел?) входять у найближче коло діючого Міністра культури, входять до Музейної ради. Мінкульт має право законодавчої ініціативи. Тож розробіть ті "так потрібні" музеям закони, постанови, укази! Надішліть Міністру і проконтролюйте, аби він переслав їх далі. Ні! Це не кошерно! Ми хочемо у депутати, а потім, можливо, розробимо...

Типова хуцпа!

Чомусь жаль підписантів колективного листа до політичних партій, серед яких чимало поважних директорів музеїв. Ви що не розумієте, що Вас цинічно використовують у дешевих політпроектах? Відкличте підписи і не ганьбіться!

Хоча, колись Кетрін-фонд давав багатьом з них премії... Відпрацьовуєте?

Піар-хід дуже дешевий і може стати великою ганебною плямою на репутації всього музейного товариства. Вже не кажемо про особистий імідж підписантів...

Не треба гратися в такі примітивні ігри...

Зачекаємо реакції політичних партій.

Можливо саме там головна інтрига...

Віктор Тригуб, журнал "Музеї України"

26 червня 2012 р. представники музеїв України оприлюднили відкритий лист до партій – учасниць парламентських виборів, які відбудуться восени 2012 року, з закликом включити до виборчих списків кандидата, обраного музеями на галузевих "праймеріз".

Лист опублікований від ініціативної групи у складі 23 осіб, до якої увійшли керівники та співробітники 19 музеїв з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Чернігова, Рівного, Кіровограда, Чернівців, Донецька та Тернопільщини, а також представники музейних організацій – Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), Українського центру розвитку музейної справи, Асоціації працівників музеїв технічного профілю, Львівської міської громадської організації "Асоціація музеїв і галерей" тощо.

Музеї готові обрати зі свого середовища особу, яка наразі користується найбільшою підтримкою і прийде до стін Верховної Ради з готовими напрацюваннями. Також музеї гарантують публічну підтримку своєму представникові та нестимуть відповідальність за його ефективну роботу в майбутньому.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua