Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

22 червня? Перші совіти!

Стрілець | 22.06.2012 09:58

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Ви знаєте, коли почалась війна?
22 червня?
Ні, ви не знаєте...


Сьогодні у нас 22 червня і у ЗМІ ясно що.

Але вся суть у тому, що війна для України почалась НЕ 22 червня і НЕ 1941-го року. Війна почалася 17 вересня 1939 року, коли радянська армія вступила в Західну Україну.

Номінально там на той момент була цілком і повністю визнана СССР-ом Польща, яка на СССР аж ніяк не нападала, а тому номінально це була елементарна агресія.

І почалось тоді те, що місцеві назвали "перші совіти". Бо потім, у кінці війни, настануть і другі совіти. Ті самі, які фактично ще не закінчились і досі.

Ну а перші совіти, принесені, як і належить для Москви, без прохань і запрошень місцевого населення, дуже скоро обернулись для того місцевого масовими репресіями із розстрілами й виселеннями.

А також із зустрічними вселеннями, бо місцевим же керівні посади та всякі важливі місця не довіряли. Та й не просто місцевим, а навіть етнічним українцям було з сер'йозними обмеженнями.

Звичайний для війни початок, звичайна для окупації поведінка. І почалось це 17 вересня 1939 року. Саме цю дату і треба вважати початком другої світової для України.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua