Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Інтернет партія України   акція протесту   закриття сайтів   Максим Луцький   Олексій Шевченко

Верховну Раду пікетували проти держконтролю над інтернетом


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Під стінами Верховної Ради 16 травня 2012 року молодь влаштувала акцію протесту проти законопроекту, що дозволяє українським чиновникам контролювати інтернет-простір, повідомляє "Спротив".Під стінами Верховної Ради 16 травня 2012 року молодь влаштувала акцію протесту проти законопроекту, що дозволяє українським чиновникам контролювати інтернет-простір, повідомляє "Спротив".

Документ, у разі схвалення, дозволить закривати сайти без рішення суду.

Заступник голови Інтернет партії України Олексій Шевченко каже, що будь-який чиновник зможе закрити сайт за 7 днів.

Один зі співавторів законопроекту регіонал Максим Луцький акцію протесту вважає безглуздою. Він стверджує, профільний комітет зараз вносить до документа різносторонні поправки.

Опозиціонери проти таких законодавчих ініціатив. Кажуть, взяти контроль над інтернет-простором чинній владі не вдасться.

Експерти з інтернет-сфери цей законопроект називають проявами диктатури. Адже, відповідно до документа, на будь-яку скаргу провайдер, що обслуговує сайт, муситиме його закрити. І це при тому, що провайдер взагалі не має права перевіряти контент сайту, пояснює експерт.

Експерти припускають, що поява таких законодавчих ініціатив пов'язана із майбутніми парламентськими перегонами та намаганням корупціонерів-чиновників знищити свободу слова в Україні.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua