Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 19.04.2012 22:39
Дякую. подивився...Як і завжди – на рівні ги-ги...Jedem das Seine...
jurko   | 19.04.2012 22:44
Ну куди ж нам, грішним, до рівня Га-Ге! Ja-ja, Genosse! Arbeit macht frei!
Victoria   | 19.04.2012 22:58
Кр-к:
Дякую. подивився...Як і завжди – на рівні ги-ги...Jedem das Seine...
Так без ги-ги те що коїться в Україні витримати важко.
Никита   | 19.04.2012 23:40
Victoria:
Кр-к:
Дякую. подивився...Як і завжди – на рівні ги-ги...Jedem das Seine...
Так без ги-ги те що коїться в Україні витримати важко.
Які можуть бути ги-ги. Все дуже серйозно!
Никита   | 19.04.2012 23:42
Все дуже серйозно!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9uS6ouxVk4s
Victoria   | 19.04.2012 23:53
Никита:
Все дуже серйозно!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9uS6ouxVk4s
Дякую:-)))) Дуже серьозна пісня. Чотири хвилини скиглиння "Юля, Юля..."
Никита   | 20.04.2012 00:00
Victoria:
Ну що ти, там не тільки Юля-Юля! Ось повний текст:
Очнитесь все, проснитесь кто уснули!
Зовем мы вас, чтоб не было беды!
Все за победу Тимошенко Юли
Голосовать пойдем сплотив ряды.
Она, мы знаем, подлость повидала
Судьбу страны стоически верша.
За Украину каждый день страдала
Ее святая женская душа.

Припев:
Юля, Юлия, Юля, Юлия, Юля, Юля мы с тобой
Юля, Юлия, Юля, Юлия, Юля, Юля мы с тобой

Мы верим ей всегда и без причины,
И неустанно думаем о ней.
Вокруг нее серьезные мужчины -
Но всех она умнея и сильней.
Сплотим ряды и пользуясь моментом
Мы дружно скажем: "Нас не обмануть!"
Мы знаем: Юля станет президентом,
Она стране укажет верный путь.
Ігор Бурдяк   | 20.04.2012 00:13
Никита:
Все дуже серйозно!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9uS6ouxVk4s
Опубліковано 18 квіт. 2012. Зовсім нова пісня. Але тієї Юлі, яка на картинці, ми уже не побачимо. Вийде (якщо вийде) бабця-Юля.
А за "розкрутку" іміджу має подякувати Януковичу.
Никита   | 20.04.2012 00:18
Ігор Бурдяк:
Але тієї Юлі, яка на картинці, ми уже не побачимо. Вийде (якщо вийде) бабця-Юля.
Ну прям-таки.
Люди після сталінських таборів виходили людьми, а не бабками і дідками.
Ігор Бурдяк   | 20.04.2012 00:31
Никита:
Бабки і дідки теж люди. І як правило кращі люди, ніж коли були молоді-здорові. Але все-таки бабки і дідки.
  | 20.04.2012 01:38
Никита:
Ігор Бурдяк:

Але тієї Юлі, яка на картинці, ми уже не побачимо. Вийде (якщо вийде) бабця-Юля.
Ну прям-таки.
Люди після сталінських таборів виходили людьми, а не бабками і дідками.
Та просто пан Бурдяк нарешті собі добре усвідомив, що пані Тімошенко сіла всерйоз і на довго...От і зажурився! Може і вийде з неї "мандела", але спочатку хай спокутує всі свої криваві злочини. Якщо Янукович свої "шапки" покутує дотепер, то їй вєк волі нє відать!
Ігор Бурдяк   | 20.04.2012 07:08
Кр-к:

Не факти і не докази, а моє власне переконання є королевою доказів!

"У своїй довершеності людина – найблагородніша з тварин,
позбавлена ж закону і справедливості вона – найгірша з них"

(Аристотель)
  | 20.04.2012 13:28
Ігор Бурдяк:
Як я зразу не здогадався!? Це у Вашому виконанні це виконання Йуля-Йуля? От тільки чому недержавною, вишиваний Ви мій!?
Ігор Бурдяк   | 20.04.2012 17:42
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Як я зразу не здогадався!? Це у Вашому виконанні це виконання Йуля-Йуля? От тільки чому недержавною, вишиваний Ви мій!?
Ага, і тут Ви ухиляєтесь вихиляючись? Сказати нічого?
Учите матчасть:
http://www.pravda.com.ua/columns/2012/04/19/6963027/