Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Росії єдиною державною мовою має бути українська


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Росія – це в перекладі з грецької Великоросія, тобто Велика Русь. А що означає цей термін? Цей термін означає колоніальні землі, які були колонізовані митрополією – Малою Руссю (Україною).

В Росії єдиною державною мовою має бути українська
Росія – це в перекладі з грецької Великоросія, тобто Велика Русь. А що означає цей термін? Цей термін означає колоніальні землі, які були колонізовані митрополією – Малою Руссю (Україною). Нариклад, у Польщі теж є подібна термінологія: Малопольща – тобто митрополія із історичним центром у Кракові, і Великопольща – тобто колонія із центром у Познані.

Отже, т.зв. Росія – це колонія України.

А тепер щодо мови: т.зв. "русскій язик" вигадали комуністи на основі великоруського наріччя малоруської мови. Ви спитаєте чому? Да тому, що не може Великоросія як колонія мати свою окрему мову, вона може мати лише мову своєї митрополії – Малої Русі, правда із деяким властивим їй наріччям народним. Таким наріччям і є великоруське.

Малоросія має свою власну мову – малоруську (українську) яка є літературною нормою.

Отже, висновок, єдиною державною мовою Росії (Великоросії) має бути Українська (Малоруська). Така ж ситуація і у Польщі там державною мовою є саме Малопольська мова, а не аж ніяк не великопольське наріччя. Подібне спостерігаєо у Латинській Америці. Жодна із латиноамериканських держав не зробила державною мовою своє наріччя. Навпаки вони зробили державними мовами мови своїх митрополій – Іспанії і Португалії. Таким чином на таку дурість як зробити своє наріччя державною мовою пішла тільки Великоросія і таку помилку слід виправити.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua