Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Янукович   бігморди   УДАР   Кличко

Заляпані "бігморди" Януковича – це і є народна оцінка діям влади


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

"Спроби силовиків спіймати і покарати народних месників не спинять українців. Повагу можна заслужити лише справжньою турботою про народ".

Заляпані ''бігморди'' Януковича – це і є народна оцінка діям влади
"Спроби силовиків спіймати і покарати народних месників не спинять українців. Повагу можна заслужити лише справжньою турботою про народ". Так Анатолій Ревенко, голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка", прокоментував на прохання ЗМІ інформацію, що в Олександрії невідомі закидали фарбою білборди із портретами президента України Віктора Януковича та міського голови, представника ПР Степана Цапюка.

Анатолій Ревенко зауважив: "Влада на кожному кроці кричить про свої досягнення та про покращення нашого життя вже сьогодні. Куплені соціальні дослідження показують лише незначне падіння рейтингу влади, телеканали створюють ілюзію щасливого життя. Українцям нічого не залишається, як висловити свій протест в такий спосіб, і це є чесна оцінка діям влади".

Нагадаємо, що за фактами пошкодження бігбордів із зображенням президента Віктора Януковича в Україні вже порушено чотири кримінальні справи.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua