Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Януковичу показали червону картку.

jurko | 30.10.2011 10:40

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Януковичу показали червону картку. Близько 200 людей зустрічали Віктора Януковича біля приміщення Львівського автобусного заводу. Пікетувальники тримали в руках плакати з гаслами: "Чи винні мешканці Донбасу?" та "Не хами!".

Януковичу показали червону картку.


Януковичу показали червону картку. Сьогодні близько 200 людей зустрічали Віктора Януковича біля приміщення Львівського автобусного заводу. Пікетувальники тримали в руках плакати з гаслами: "Чи винні мешканці Донбасу?" та "Не хами!". В знак протесту проти дій діючої влади, учасники акції освистали перзидента та вмикали сирену. На вулицях людям роздавали червоні листівки із закликом прийти та "подякувати" Януковичу за покращення життя вже сьогодні. Організовував акцію Комітет опору диктатурі міста Львова. В акції взяли участь ціла низка опозиційних партій та громадських організацій, які прийшли до ЛАЗу із партійною символікою. По периметру ЛАЗу стояло близько тисячі правоохоронців.Сьогодні близько 200 людей зустрічали Віктора Януковича біля приміщення Львівського автобусного заводу.Пікетувальники тримали в руках плакати з гаслами: "Чи винні мешканці Донбасу?" та "Не хами!".В знак протесту проти дій діючої влади, учасники акції освистали перзидента та вмикали сирену.На вулицях людям роздавали червоні листівки із закликом прийти та "подякувати" Януковичу за покращення життя вже сьогодні.Організовував акцію Комітет опору диктатурі міста Львова. В акції взяли участь ціла низка опозиційних партій та громадських організацій, які прийшли до ЛАЗу із партійною символікою.По периметру ЛАЗу стояло близько тисячі правоохоронців.Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua