Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олігархи з Верховної Ради України не підтримали ініціативу Володимира Даниленка відносно встановлення мораторію на приватизацію прибуткових

donn | 18.10.2011 15:57

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

У разі прийняття даного законопроекту хоча б у минулому році нам би вдалось врятувати від ганебного продажу "Укртелеком", але мабуть цей законопроект так довго не виносився до залу Верховної Ради України заради продажу зазначеного вище державного підприємства.

Олігархи з Верховної Ради України не підтримали ініціативу Володимира Даниленка відносно встановлення мораторію на приватизацію прибуткових
18 жовтня 2011 року у залі засідань Верховної Ради України розглядався проект Закону України про мораторій на приватизацію прибуткових державних та комунальних підприємств (до 2012 року), N4226 від 18.03.2009 року, автором якого є народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко.

Проектом пропонувалось на період до 01.01.2012 року запровадити мораторій на приватизацію державних та комунальних підприємств, що за результатами фінансово-господарської діяльності за 2008 рік є прибутковими, в тому числі на відчуження державних та комунальних акцій (часток, паїв) в статутних капіталах підприємств змішаної форми власності та спільних підприємств з іноземними інвестиціями, якщо такі корпоративні права приносять дохід у відповідні бюджети.

Володимир Даниленко розуміючи, що на даному етапі дана дата є недоцільною запропонував змінити дату та встановити мораторій на приватизацію прибуткових державних та комунальних підприємств до 2015 року.

Під час доповіді законопроекту депутат-комуніст зазначив, що необдумана та поспішна приватизація підприємств державної та комунальної форми власності, яка проводилась державою раніше, спричинила різкий занепад економіки України, стала причиною зниження рівня добробуту громадян, зумовила знищення економічних основ господарювання на селі, посилила безвідповідальність держави за економічну політику та продовжує нести за собою надзвичайно негативні соціально-економічні наслідки для населення України.

"У разі прийняття даного законопроекту хоча б у минулому році нам би вдалось врятувати від ганебного продажу "Укртелеком", але мабуть цей законопроект так довго не виносився до залу Верховної Ради України заради продажу зазначеного вище державного підприємства.", - зазначив депутат-комуніст з трибуни Верховної Ради України.

Мораторій підтримала тільки фракція комуністів у Верховній Раді України, оскільки тільки дана політична сила виступає за збереження державної власності.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua