Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Столипін   україно-ненависник
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Коментарі
Никита   | 19.09.2011 00:25
Втім,напевно Прем"єр, після "відверто антиросійських заяв", вирішив все ж таки якось пом"якшити ситуацію... тіпа реверансу у бік російського колеги, який у чомусь себе ототожнює з покійним Столипіним.
Ігор Бурдяк   | 19.09.2011 07:42
Столипін був ініціатором обмеження автономії Фінляндії, натхненником створення націоналістичних російських організацій, у тому числі Всеросійського національного союзу, основною метою якого було сприяння "пануванню російської народності".
Всеросійський національний союз – російська православно-монархічна право-консервативна партія, що існувала в Російській імперії в 1908-1917 роках. Створювалася в 1908-1910 роках як об'єднання низки партій, організацій і фракцій Державної Думи – Російської партії народного центру, Партії правового порядку, Партії помірно-правих, Тульського союзу "За царя і порядок", Бессарабської партія центру,
Ігор Бурдяк   | 19.09.2011 07:43
Київського клубу російських націоналістів, Кам'янець -Подільського клубу російських націоналістів і низки інших провінційних організацій, двох фракцій III Державної Думи – Помірно-правої і Російської національної. Російські націоналісти висували гасло: "Самодержавство, Православ'я, єдинодержавіє", першоосновою яких оголошувався російський націоналізм.
Східний Погляд   | 19.09.2011 15:14
Никита:
Втім,напевно Прем"єр, після "відверто антиросійських заяв", вирішив все ж таки якось пом"якшити ситуацію... тіпа реверансу у бік російського колеги, який у чомусь себе ототожнює з покійним Столипіним.
Може й реверанс, а на мій погляд – це плювок українській незалежності, плювок усім нам...
Східний Погляд   | 19.09.2011 15:21
Ігор Бурдяк:
... був натхненником створення націоналістичних російських організацій...
І все нормально, бо організації російські, а ти заговориш українською і ти вже фашист: ((((
Все перевернулось з ніг на голову!
Східний Погляд   | 19.09.2011 15:26
Никита:
Ігор Бурдяк:
Дивує інше: все пройшло так, як і повинно бути: не чути заяв. мітингів, протестів... Завтра столипіним будуть присвоювати посмертно героїв України, а ми знову мовчки все проковтнемо.
Микола_Гаврилович   | 19.09.2011 16:54
++
Столипін був великим державником Російської Імперії і розумів, що національний розвиток окраїн її зруйнує. Опорою Російської Імперії і були так звані росіяни та національні манкурти. І антиукраїнські дії Столипіна цілком логічні. Логічним було і його вбивство.
Але коли міністр освіти України, жид Табачник, знищує навіть маленькі прояви українства і не отримує... щоденно навіть по морді, а він же щоденно контактує з так званою українською елітою, котра давно зрадила національні економічні інтереси, то це і є характеристикою стану українства в Україні. Бути українцем в Україні безперспективно і навіть небезпечно.
Східний Погляд   | 19.09.2011 18:36
Микола_Гаврилович:
Згоден з Вами, колего.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua