Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Столипін   україно-ненависник

Кого і за що вшановують премєр-міністр і міністр освіти України?!

Східний Погляд | 19.09.2011 00:01

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

1907 р. – Закриття царським урядом української періодичної преси, конфіскація виданої в роки революції 1905-1907 рр. української літератури, репресії проти діячів української культури.
1908 р. – Указ сенату Російської імперії.про "шкідливість" культурної та освітньої діяльності в Україні...


З новин:

1. Глава українського Уряду разом із міністром освіти Дмитром Табачником та російським послом Михайлом Зурабовим поклали квіти до могили Столипіна у Києво-Печерській Лаврі. Урядовці також відвідали музей Столипіна.

2. Прем'єр-міністр Микола Азаров і міністр освіти Дмитро Табачник поклали квіти до могили першого міністра Російської імперії Петра Столипіна. Сьогодні виповнюється рівно 100 років від дня вбивства цього російського політика, похованого на території Києво-Печерської Лаври.

3. Виставка, присвячена пам'яті державного діяча і реформатора часів Російської імперії Петра Столипіна, відкрилася в неділю в келійному корпусі Києво-Печерської Лаври. Реформи Столипіна, особливо земельна, заклали серйозний фундамент для встановлення держави, вважає прем'єр.

Прем'єр-міністр вважає, що столипінські "земельні реформи заклали серйозний фундамент для встановлення держави". Ось тільки не говорить якої. Російської? Так вона вже була встановлена. Української –???

З Вікіпедії – вільної енциклопедії:

1. У червні 1907 уряд на чолі з Столипіним розпустив II Державну Думу і опублікував новий закон про вибори, який забезпечив повну перевагу у III Думі великих землевласників та підприємців і значно обмежив представництво національних окраїн. Повністю були позбавлені представництва в Думі 10 областей і губерній азіатської частини Росії, Кавказу надавалось 10 місць замість 29. Такий виборчий закон забезпечив у III Думі великоросам 77% місць і вона стала "істинно російською". Столипін був ініціатором обмеження автономії Фінляндії, натхненником створення націоналістичних російських організацій, у тому числі Всеросійського національного союзу, основною метою якого було сприяння "пануванню російської народності".

2. Столипін проводив антиукраїнську політику. У січні 1910 уряд Столипіна заборонив створення національних (у тому числі і українських) товариств, клубів, видання рідною мовою газет. Переслідуючи українську мову і культуру, Столипін розсилав свої циркуляри, в яких наказував боротися з "ідеєю відродження старої України і устрою на національно-територіальних засадах". Антиукраїнська політика Столипіна призвела до закриття низки "Просвіт", припинення видання українських газет ("Наша Дума", "Рідний край", "Воля" та ін.), заборонив шанування пам'яті Т. Шевченка тощо.

3. Столипін підготував і провів аграрну реформу, яка мала вирішити земельне питання в Російській імперії. Більша частина реформаторських заходів Столипіна була не завершена. Діяльність Столипіна викликала незадоволення крайніх правих, які в 1911 поставили питання про його відставку. У вересні 1911 року Столипін був убитий у Київському оперному театрі агентом охранки есером Д. Богровим.

З сайту THULE SARMATIA (сарматия)

1907 р. – Закриття царським урядом української періодичної преси, конфіскація виданої в роки революції 1905-1907 рр. української літератури, репресії проти діячів української культури.

1908 р. – Указ сенату Російської імперії про "шкідливість" культурної та освітньої діяльності в Україні, "могущей визвать последствия, угрожающие спокойствию й безопасности".

1910 р. – Циркуляр П. Столипіна про заборону створення "инородческих товариществ, в том числе украинских й еврейских, независимо от преследуемьіх йми целей".

Діяльність Столипіна мала вирішити земельне питання в Російській імперії! Але не вирішила! То що це за "земельні реформи"?!

А за що вшановує "натхненника націоналістичних російських організацій", україно-ненависника Столипіна міністр освіти України?!


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua