Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Луганськ зустрічає патріарха Кирила.

Ігор Бурдяк | 15.09.2011 08:12
У дні перебування Кирила для його охорони буде задіяний увесь луганський гарнізон міліції. До цього буде підключений теж увесь особовий склад обласного апарату УМВС. Активно нададуть допомогу військовослужбовці внутрішніх військ МВС України (в/ч 3035) і громадські формування сприяння ВВС "Тайфун" і
Коментарі
Ігор Бурдяк   | 15.09.2011 08:16
...відчутна прихильність президента до однієї "релігійної групи" викликає погіршення відносин між різними конфесіями.
(У США зауважили, що влада України надає перевагу одній релігійній групі)
взгляд из Киева   | 15.09.2011 09:31
Это не их пиндосное дело. Приучило их быдло к бесцеремонности и, видать, после ющенко, не могут отвыкнуть лезть во все внутренние дела украины. Пусть лучше со своим долларом решают проблемы, а не лезут в наше образование, религию и пр -СУГУБО внутренние вопросы страны.
Ігор Бурдяк   | 15.09.2011 10:58
взгляд из Киева:
Якщо б звіт про порушення будь-якої свободи і будь-де підготувала Україна, то це дійсно виглядало б некоректно і навіть смішно. Але США, де дійсно є незалежні гілки влади і в сфері свободи віровизнання вони можуть бути зразком для світу мають на це моральне право, а може і обов'язок.
Ігор Бурдяк   | 15.09.2011 11:08
Митрополит Луганський і Алчевський ІОАННІКІЙ у своєму вітальному слові назвав патріарха Московського і всієї Русі КИРИЛА "ангелом Російської Православної Церкви".
взгляд из Киева   | 15.09.2011 11:47
- мають на це моральне право, а може і обов'язок.
Этим заявлением вы ставите под вопрос само понятие суверинитета. И Украины в первую очередь. Для меня это неудивительно. Украинцы всегда искали хозяина побогаче да посильнее. Вспомнить Мазепу и Выговского итд. Отсюда и множество проблем этого как ментально, так и политически абсолютно несамостоятельного этноса и потому все разговоры о "незалежности" – это полная ерунда... Но моя точка зрение- не имеют они никакого права лезть во внутренние дела страны пока законная власть страны САМА не попросит их об этом вмешательстве. Все остальное – от лукавого.
Ігор Бурдяк   | 15.09.2011 12:26
взгляд из Киева:
Не "хозяина", а з кого брати приклад.
Японія не володіє нафтою, що не заважає їй бути однією з найбільш могутніх в політичному й економічному сенсі держав світу. Щоб домагатися успіху на міжнародній арені, держава повинна мати легітимність у очах своїх громадян і користуватися довірою інших держав. Лише наявність двох цих складових – легітимність і довіра – дозволяє державі ставати могутньою. "Віра не може рухати гори. Але віра може рухати людей", - підкреслює Фергюссон (www.washprofile.org).
Могутність США залежить від віри.
Росія мабуть ресурсами не бідніша від США, але їй бракує довіри інших держав.
Никита   | 15.09.2011 13:54
В целом после встречи с президентом ситуация меняется к лучшему. Я вижу признаки того, что президент защищает Украину как государство, а мы – духовная основа государства. Он будет вынужден поменять отношение к Киевскому патриархату.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua