Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4e56626596bbf/

Кріт

Вас-иль | 25.08.2011 17:55

Для людини середніх здібностей зрозуміло, що приведені приклади авторитету владі не додають. Що вже говорити про регіоналів, які акумулювали весь інтелект нації: профессорів та кровосісів. Значить – бачать, розуміють... і мовчать.
Чому?


Обман народу триває. Народ ведеться.

Один опозиційний пан, нарядившись в тогу прихильника діючої влади, як ржа, стаття за статею, коментар за коментарем, підточує підвалини режиму. Причому діє настільки хитро, що викликає хвилю обурення антирегіонально настроєних посполитих. А це йому і потрібно! Кілька образ опонента – і у людей формується враження про регіоналів я суцільних хамів. Свідома примітизація рівня дискусії – і готовий образ недалекого регіонала.

Основна теза цього пана – опозиціонери всуціль дурні та неврастеніки. Влада – суцільні інтелектуали та янголи во плотІ. Далі – просто. Доведення ситуації до абсурду. І вчергове утвердження в головах оточуючих враження про владу як недоумків та хамів.

Для прикладу. Пан вихваляють цьогорічне відзначення Дня Незалежності, як безприкладне досі, що пройшло на такому рівні, що відразу відкриває нам шлях у Європу та прямо таки безпрецендентне процвітання вже від сьогодні.

Все це подається як успіх владної каманди, чиї злагоджені та гіперінтелектуальні дії привели до такого результату.

На наведені приклади, тут, такий, та сякий, які свідчать, що в команді Президента присутні або (на вибір): ліньтюхи, дурні, свідомі шкідники, отримано відповідь:

"Мене тішить, що крім таких плінтусних "аргументів" у вас вже нічого за душею нема...Справді пропало всьо?".Для людини середніх здібностей зрозуміло, що приведені приклади авторитету владі не додають. Що вже говорити про регіоналів, які акумулювали весь інтелект нації: профессорів та кровосісів. Значить – бачать, розуміють... і мовчать.

Чому?

Згаданого пана питання теж стосується.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua