Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 25.08.2011 18:33
Не можу сробі відмовити у задоволенні прокоментувати шановного автора:-). Не все, канєшна, а тільки неповний абзац..."Кілька образ опонента – і у людей формується враження про регіоналів я суцільних хамів. Свідома примітизація рівня дискусії – і готовий образ недалекого регіонала." Прочитаєш і випливає картина, що автор гойно потрудився над тим, аби представити "ригіоналів" суцільними душеньками і джентельманами. Але самі знаєте, що тут автор бреше, як сівий мєрєн:-). Про рівень його дискусії, бажаючі можуть переконатися з виставленої ним світлини про чеського Козла:-) З цього "коментаря" можна ще раз переконатися про старання автора підняти рівень дискусії до свого інтелектуального рівня.
Улас Золотоноша   | 25.08.2011 18:38
до слова, цей "пан" (а в тенетах інтернету його називають КАКОЮ) діяв і щодо попереднього режиму Ющенка, нахвалюючи та вилизуючи з усіх боків самого "месію":)
Вас-иль   | 25.08.2011 19:07
Кр-к:
Дякую за підтвердження висловлених припущень.
Никита   | 25.08.2011 19:23
Причому діє настільки хитро, що викликає хвилю обурення антирегіонально настроєних посполитих. А це йому і потрібно! Кілька образ опонента – і у людей формується враження про регіоналів я суцільних хамів. Свідома примітизація рівня дискусії – і готовий образ недалекого регіонала.
+!
А в пана є і ще один прийомчик, як нашкодити діючій владі. Треба її за все хвалити, виправдовувати всі без винятку її дії, одним словом, створювати суцільний одобрямс. Щоб не дай Бог не помітила і вчасно не виправила допущених помилок...
  | 25.08.2011 19:28
Никита:
Якщо той пан такий "шкідник" владі, то ви всі (а Ви самий перший, бо так вболіваєте видно за імідж влади!) повинні би його на руках носити! Натомість вічно белькочите і мимрите щось нєчлєнораздєльноє мов бомж із засцяної брами:-)). Шануйте такого спільника у вашій боротьбі з режимом, як той пан:-)))
Улас Золотоноша   | 25.08.2011 19:35
Кр-к:
а наш КАКА ще той пан! є ще порох ждановско-унівєрсітєтского капереесника
Вас-иль   | 25.08.2011 21:50
Кр-к:
А хто ж не шанує???
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua