Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дальтоніку

Вас-иль | 11.08.2011 13:00

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Коли бажаєте бачити навколо себе людей – будьте людиною. Коли на Київ йшли війська, треба було бути серед дітей, що вночі стояли в центрі Києва. А не пиляти антену.

Пролунав в обговоренні статті глас вопіющєго в пустині:

От покажіть на прикладах нашої історії, як ми любимо власну Державність? От покажіть

Чому в пустині? Зрозуміло, що задати таке питання могла людина повністю ізольована від інформації. Або неграмотна, глуха і сліпа. Инакше – неважко самому відшукати такі приклади. Зрештою, казали, що всі в школі вчилися. Виявляється не всі.

Виключно з бажання допомогти ближньому.

1. Слова Святослава до дружини – "Мертві сраму не імуть" і наступну практично безнадійну битву не свідчення любові до Держави?

2. Байда (легенда, але було купа прототипів) за що на гаку висів, відкинувши заманливі пропозиції зради?

3. Козаки, під Берестечком, що загинули, прикриваючи відхід армії чим керувалися? Чому сипали золото в багнюку, виявляючи презирство до пропонованих взамін за зраду благ?

4. Слова Шевченка – "Караюсь, мучусь, але не каюсь" про що?

5. Хлопці, що загинули під Крутами чим керувались?

6. Розстріляні під Базаром любили державу?

7. Бійці УПА, коли бачили потуги що змагаються між собою, коли фронт прокочувався на Захід не усвідомлювали, що попереду їх чекає не перемога, а лише смерть. Ради чого продовжували боротьбу?

7. Олекса Гірник любив Україну?

8. І сотні тисяч, мільйони інших героїв, знані та незнані, що гинули, несли муки за Україну для Вас з академіком не приклад?

І ще. Коли бажаєте бачити навколо себе людей – будьте людиною. Коли на Київ йшли війська, треба було бути серед дітей, що вночі стояли в центрі Києва. А не пиляти антену.

Для особливо мудрих постфактум. Гарантії, що тоді не проллється кров в ту годину не давав ніхто. Тому ці діти проявили героїзм саме ради Держави.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua