Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Закони здорового глузду


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Черговий мажор здійснив напад на "пересічну українку". Це вже для нас стає звичним явищем. Мало не щотижня то тут то там синок (дочка/внук/коханка тощо) депутата (судді/міністра/мера/президента/прокурора і т.д.) б'є, давить, стріляє, вбиває своїх менш удачливих співвітчизників. І жодного з них досі не покарали згідно кримінального кодексу.

Закони здорового глузду
Черговий мажор здійснив напад на "пересічну українку". Це вже для нас стає звичним явищем. Мало не щотижня то тут то там синок (дочка/внук/коханка тощо) депутата (судді/міністра/мера/президента/прокурора і т.д.) б'є, давить, стріляє, вбиває своїх менш удачливих співвітчизників. І жодного з них досі не покарали згідно кримінального кодексу.

Якщо проаналізувати всі попередні випадки сваволі нашої бидло-еліти, напрошується висновок, що ми живемо за абсолютно різними законами. Точніше, закони пишуться цими виродками лише для нас. Вони – над законом. Або поза законом. Для них існують лише їхні "понятія".

В країні, де закон існує не для всіх, закону не існує ні для кого. Якщо олігархи не сплачуватимуть податків, не платитимуть і інші. Якщо мажори матимуть право бити, стріляти, давити автівками громадян, скоро те саме почнуть робити громадяни з мажорами. Якщо міліціянти матимуть право вбивати українців у відділках, скоро цих відділків може не стати, бо їх зрівняють із землею. Якщо суди не будуть справедливо судити, громада сама подбає про правосуддя. І тоді представники сьогоднішньої влади втратять все.

В інтернет-просторі вже з'явились ініціативи, спрямовані на протидію свавіллю мажорів. Це дуже добре, але чи достатньо? Чи з одними мажорами нам необхідно боротись?

У всіх ЗМІ здійнявся галас з приводу останнього випадку побиття дівчини Ландіком-молодшим. "...Мажорна іржа роз'їдає владу..." стверджують журналісти. Однак це не зовсім так.

Таке явище, як мажори, рівно як і корупція, і кумівство, і неефективність владної системи, і надмірна бюрократизація, і вибіркове судочинство, і тіньова економіка, і багато чого іншого, що нам не дуже подобається – це все невід'ємні елементи нинішньої системи влади. Без них просто не існуватиме нинішньої держави. І, напевне, краще, щоб її в такому вигляді не існувало.

Нам потрібна Україна, але інша. Заснована українцями для українців. Правова та демократична, впливова і заможна, сильна та велика. І оскільки така держава потрібна лише нам, лише ми можемо її і збудувати.

Якщо беззаконня з боку влади триватиме й надалі, народ почне усвідомлювати зрозумілі речі. "Не потрібно ухилятись від сплати податків – їх просто не потрібно платити. Не потрібно чекати, поки влада покарає своїх чад – необхідно самим винести вирок і самим його виконати...".

Так, в нас не діють жодні закони. Тоді виникає питання – чого дотримуватись? Як взаємодіяти між собою здоровій частині українського суспільства? Відповідь знаходиться на поверхні.

Не варто винаходити велосипеди, потрібно згадати давно забуте старе і ним скористатись.

В різні часи своєї історії людство по різному їх називало... 10 заповідей, Кодекс Ману... щоб не здаватись заангажованим, я просто назву їх "Законами здорового глузду".

Загалом всі вони зводяться до єдиної тези – роби іншим так, як хочеш, щоб робили тобі.

Ми живемо у фіктивній країні. І її ще треба легалізувати. Або, як говорять представники нинішньої влади, відмити.

Якщо не подобається держава, в якій ми живемо, їй необхідно створити альтернативу.

Дмитро Сінченко, Рух Державотворців


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua