Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Український та російський народи не мають спільного походження


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

.

Український та російський народи не мають спільного походження
Хоч воно і очевидно, що український та російський народи не мають спільного походження, а отже і спільної історії, і тому як Володимир Великий, так і Данило Галицький, це дійові особи історії українського народу, а російський народ має свою власну історію, замість якої йому нав'язали історію українського народу – однак підстави вести мову ще як загалом, так в деталях про цю грунтовну, підставову диверсію московської безрідної банди проти російського народу, призначенням якої є деморалізація російського народу, є на жаль і надалі.

Давайте переглянемо один класичний приклад, а яким же таким чином офіційні російські історики намагаються принизити російський народ, всучити українську історію насправді не менш полінаціональному, аніж американський, російському народу – так, щоб росіяни наплювали на могили своїх справжніх предків і викинули на сміття пам'ять про діяння народів, які дали їм їхнє життя.

Це справді представляє інтерес, оскільки саме якраз деморалізовані, дезорієнтовані в моральному людському просторі люди найбільше годяться на роль гарматного м'яса в величезних злочинних оборудках московської банди убивць (не плутити з москвичами). Спеціально заради цього я гортав твори офіційного російського історика С. М. Соловйова.

Видовисько нетривіальне, слід сказати, бачити, як після грунтовного опису тривалого періоду української історії історик пописує, що український народ лишився на свому місці, а його історія помандрувала собі в Москву:-)

.----------->

[...] Вообще движение русской истории с юго-запада на северо-восток было движением из стран лучших в худшие, в условия более неблагоприятные. История выступила из страны, выгодной по своему природному положению, из страны, которая представляла путь из Северной Европы в Южную, из страны, которая поэтому находилась в постоянном общении с европейско-христианскими народами, посредничала между ними в торговом отношении.

[...] Но Западная Россия, что же с нею сделалось? Она осталась на своем месте, не могла передвинуться на восток! Западная Россия, потеряв свое значение, потеряла способы к дальнейшему материальному, государственному и нравственному развитию, способы иметь влияние на Восточную Россию результатами своего общения с европейскими народами

[...] Русский человек явился в северо-восточных пустынях бессемеен во всем печальном значении, какое это слово имело у нас в старину. Одинокий, заброшенный в мир варваров, последний, крайний из европейско-христианской семьи, забытый своими и забывший о своих по отдаленности, разрознившийся и от родных братьев – вот положение русского человека на северо-востоке: и целые века предназначено было ему двигаться все далее и далее в пустыни востока, жить в отчуждении от западных собратий.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua