Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Головний секрет ліквідації корупції


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

"багатство вийшло із політики...ніхто з нас не багатий, ніхто з моїх родичів ні в яких бізнесах не участвує, ніхто з посадових осіб в дорогих будинках не живе і на дорогих особистих машинах не їздить і будинки в Франції чи деінде не купує, ...люди довіряють парламенту, тому що парламентарі звітують перед народом"

Головний секрет ліквідації корупції
Головний секрет ліквідації корупції

Вчора в Кісєльова на Інтері було пряме включення Тбілісі і Саакашвілі, поміж іншим, повідомив одну досить таки неприємну для присутніх в українському (і далеко не тільки в українському) політикумі новину.

А саме що головною найпершою умовою ліквідації корупції є _реальне_ розведення політики та бізнесу.

Сказано це кардинальне повідомлення було, цитую по відео http://politika.inter.ua/uk/episode/111, в досить таки невимушеній формі: "багатство вийшло із політики...ніхто з нас не багатий, ніхто з моїх родичів ні в яких бізнесах не участвує, ніхто з посадових осіб в дорогих будинках не живе і на дорогих особистих машинах не їздить і будинки в Франції чи деінде не купує, ...люди довіряють парламенту, тому що парламентарі звітують перед народом, а не перед якимось кланом, перед якоюсь корумпованою групою, а особливо перед іноземною державою".

На тлі справжньої, а не вдаваної тотальної ліквідації в Грузії корупції, яка, це досить таки добре відомо, до Саакашвілі тотально процвітала там пишним махровим цвітом – 98% опитаних давали хабарі, тоді як сьогодні ця цифра складає неймовірну величину 0.2% – на тлі реалії цих фактів грузинського життя, державні плани боротьби з корупцією в Україні мають очевидно сміхотворний вигляд незграбного пускання пилюки в очі людям лівою рукою, тоді як права усе більш гарячково нишпорить у них в кишенях.

Перед ким звітують українські парламентарі та посадові особи, досить таки добре видно – саме якраз якщо не безпосередньо перед ФСБ та іншими аналогічними службами московської банди убивць, то перед кланами та корумпованими групами, які усі в свою чергу звітують за тою самою адресою – перед тими чи іншими службами московської банди убивць, яка контролює російську державу.

Через що, коли наприклад починають циркулювати чутки про збільшення на кордоні неофіційної такси за фуру з заходу (на захід) України з одної штуки до пяти штук, тоді як для решти території України лишається стара одна штука, то коли це брати разом з московською організацією різного роду провокацій у Львові та іншого всього такого у виконанні відвертої московської холуйні спільно з московськими сексотами під прикриттям, це має вигляд діяльності зовсім не власне партії Регіонів чи іншої якоїсь організації в Україні. Що звичайно зовсім не виключає, перш за все корупційне, залучення в даний московський процес розшматування України як структур ПР, так і інших українських організацій.

Інакше кажучи, ліквідувати корупцію в Україні, як і в кожній з пострадянських держав, це не що інше, як вирвати отруйні зуби в московської гадини, якими ця потвора впивається в тіло українського народу. І ще буквально кілька років тому впивалась в тіло грузинського народу, що досить тако ясно висвітлює головну причину смертельної московської ненависті до Саакашвілі, чи не так.

Висновок? Елементарний. Ліквідувати корупцію в Україні, при збереженні рабського прогину українських владних структур перед кремлівською бандою, коли недоторкані міністри українського уряду, типу відвертого українофоба Табачника, недоторкані по тій простій причині, що зняти з посади їх може тільки той, хто їх призначив, кремлівська банда – це принципово неможлива для виконання задача.

Олександр Франчук


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua