Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Читайте Степана Бандеру!


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

"...раніше від творів Степана Бандери "берегли" українців окупанти. Зараз – ті, що в умовах незалежності України паразитують на тілі грабованого ними українського народу, - з тих же причин"

Читайте Степана Бандеру!
Перш за все слід навести слова з передмови видавців до виданого в 1998 році видавничою фірмою "ВІДРОДЖЕННЯ" в Дрогобичі збірника вибраних праць Степана Бандери "ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ".

=======:

Раніше від творів Степана Бандери "берегли" українців окупанти. Зараз – ті, що в умовах незалежності України паразитують на тілі грабованого ними українського народу, - з тих же причин.

Той же інстинкт самозбереження керує й численними "спадкоємцями" ОУН -УПА в діаспорі і в краю. Очолюючи різні організації, фонди, спілки та інші "фасади", вони успадкували посади і славу, але не святу справу своїх попередників. Ці політичні імітатори аж ніяк не зацікавлені в поширенні творів Степана Бандери. Адже тоді для кожного стане очевидним те провалля, яке відмежовує їх корисливу метушню від справи, за яку віддав своє життя Провідник. Шість років – відколи до наших рук уперше потрапив збірник вибраних праць Степана Бандери "Перспективи Української Революції" – ми переконували цих "провідних" і "чолових" діячів у нагальній необхідності перевидати цю книгу. Не захотіли: хтось відкручувався, хтось відмахувався, хтось відмовчується й досі.

:======= http://olexandr.110mb.com/zip/SBanderaPerspektyvy.pdf

або тут, на випадок перебоїв в роботі серверів 110mb:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B-gWbuz5e6alMWNhMTVhYjYtZGM1My00MjY5LTk4YTktZWY1MDEzMjgzNGYw&hl=en_US

Довгі роки до того, як мені вдалося натрапити на оцифровані і розпізнані учасниками форуму ФУП (http://forum.pravda.com.ua/index.php) статті Степана Бандери збірника вибраних праць "ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ", мене дивував факт відсутності легко доступних текстів, автором яких був Степан Бандера. А тим часом досить таки стабільно загострені пристрасті навколо постаті Провідника, головним чином з боку організаторів його убивства та їхніх прислужників, здавалося б дуже очевидно просто таки вимагали прямого доступу усіх, кому цікаво, до первинної інформації, стосовної до нього. А що іще здавалося б є більш первинною інформацією, стосовною до Степана Бандери, аніж власні його статті?

Що найбільше вражає в наведених у цій книзі його роботах, то це найперше – окрім найвищої людської духовності – просто таки разюча відповідність актуальному сьогоденню а чи не усіх висновків та оцінок Степана Бандери, зроблених в 40-х та 50-х роках минулого сторіччя.

Олександр Франчук

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua