Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Звичайний фашизм.

Ігор Бурдяк | 20.05.2011 20:10

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Незважаючи на те, що наші комуністи влади мають не дуже багато, почуваються вони впевнено.

Звичайний фашизм.
В 1988році Адам Мартинюк займав посаду секретаря львівського міського комітету комуністичної партії України з ідеології. І водночас допоміг організувати спротив комуністичній владі. Хоча й мимоволі. Пізніше ще раз, і знову нехотя йому довелося зрадити рідну партію. 1991-93 – він член СПУ. Нагадаю: 26 серпня 1991 р. Президія Верховної Ради України видала указ "Про тимчасове припинення діяльності Компартії України", а 30 серпня – указ "Про заборону діяльності Компартії України". Але вірні ленінці-сталінці, отямившись від переляку таки повернулись у політику. 19 червня 1993 р. – на з'їзді у Донецьку Компартія була відновлена (формально – заново створена). Компартії Адам Іванович завдячує блискучій кар"єрі – дослужився до заступника голови Верховної Ради. А тому за її інтереси бореться усіма фібрами своєї душі. Ці картинки обійшли уже весь світ і спеціалісти високо оцінили професіоналізм справжнього комуніста. Кажуть, що з таким самим озвірінням накидалися гестапівці на свої жертви.

Але цікавими є мотиви, які вивели із себе комуністичну креатуру в керівництві Верховної Ради. Виявляється, дорікання в тому, що комун еліта занадто далеко відірвалася від народу. Вона купається в розкошах, а народ – в злиднях.

А Гітлер, кажуть, заштопані шкарпетки носив.

Таки мають рацію наші комуністи. Не можна їх порівнювати з націонал-соціалістами. Вони інші.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua