Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Травневі утіхи по львівські.


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Про події у Львові і не тільки

Травневі утіхи по львівські.
Пригадаємо фільм "Нічні утіхи" Віктора Мережко 1991 року, в якому донька викликала батька з відрядження, коли випадково дізналась, що мама з коханцем с сімейній спальні усамітнилась зі стороннім чоловіком. Пригадуєте, героя Євгенія Євстигнєєва, який став п'ятим учасником цього сюжету і всі ці нічні розбори, коли батько стає перед коханцем на коліна і просить пробачення, бо йому завтра на роботу і потрібно працювати, показуючи свою моральну слабкість та нікчемність.

Цей фільм є непоганою ілюстрацією до тих подій, що відбуваються у Львові сьогодні. Чи мають бажання сьогодні поставити на коліна Львів? Авжеж. А ще прогнути по повній програмі та використати ситуацію в своїх цілях напередодні місцевих виборів. Виходить так, мою жінку сьогодні "вимахали", а я повинен стати на коліна і просити вибачення, що я таке чмо. Ситуація є абсолютно ідентичною. Тільки тут все набагато глобальніше та може стати фатальним моментом в історії України.

Попереду вибори 2012 року, а дехто з провладної клоаки вже розводить теревені про мораторій на вибори. Може хтось дуже поспішає? Невже в Україні потрібно вводити надзвичайний стан та вводити комендантську годину за цими мораторіями на вибори? Мораторіями на свободу слова. На правду. На волю. І на справедливість.

В Україні дуже модньо вводити мораторії. Для того, щоб прикрити свою непрофесійність та імпотентність, у нас дуже багато років вже діє мораторій на продаж землі. Земля начеб то є власністю селянина, але він не може нею розпоряджатися. Який же він тоді власник? "Земля селянам!" – це ілюзія. Власником землі так і залишилась держава в особі кількох десятків латифундистів. Мораторій на землю -це лише тайм-аут, який вони взяли, щоб еволюційним шляхом прибрати всю землю до своїх лап, переділ власності сучасними методами.

Або візьмемо мораторій на продаж державного майна. Як наслідок, мільярди заборгованої заробітної плати в державному секторі, підприємства або те що від них лишилось, – банкрути, які можна за остаточною вартістю "прихватизувати".

Показуючи свою професійну нездатність, влада всіх віросповідань в Україні роками накладала мораторій на питання, які вона не здатна вирішити, але здатна урвати ласий шматок. Сьогодні вже заговорили про мораторій на вибори 2012 року. Ого-го. Такого нечуваного цинізму вже давно не було чути. Всім відомо, що ініціатор мораторію є затичкою у владній партії на всі випадки, щ о особливо ганебну та брудну роботу доручають саме йому. А тому в словах цього "непана" криється дуже багато посилів на майбутнє. Бруд такий той ще.

Вибори 2012. Ще одне перезавантаження. Ось що потрібно сьогоднішній владі. Складність ситуації полягає в тому, що Янукович разом з коаліцією та партією регіонів замкнув всю владу на собі, всю відповідальність також. Тактика у формі кивання на попередників та вішання на них всіх помилок спрацьовувала протягом року, тепер вже потрібно вигадувати щось інше. І спроби все сперти на якусь віртуальну "систему" вустами Президента можна вмовити лише тільки свою "ссильну" дружину. Бо система – це вони. І народ це розуміє. І виборці також. А виборці непанів тим паче розуміють. Вперше за історію України їхнім висуванцям віддали всю повноту влади. Вперше їх "професіонали" можуть показати, які вони пацани, які вони "свої в доску". Адже король – голий.

І на допомогу приходить психологія страху. Страх. Це саме те, що формує поведінку людину. За допомогою страху можна керувати людиною, всіма його вчинками і життям насамкінець. А тут і правило про вибір "з двох зол". "Подивіться на цих фашистів, ви ж не хочете, щоб вони прийшли в ваші домівки, і почали вас розстрілювати, вивозити з України та ґвалтувати ваших жінок? Якщо не хочете, то ми вас не підведемо. Ми ж передбачувані, ми вас тільки "по світу" можемо пустити з торбою", – десь отак виглядають підсвідомі посили до своїх виборців зі сторони цієї влади януковичів.

Події у Львові є лише розмінною картою, методами маніпуляції свідомістю, розкручуванням спіралі, де в якості егрегора буде виступати страх, соціальна напруга і як наслідок кількамісячної суспільно-політичної консумації – перезавантаження на майбутніх виборах, або ще краще, – мораторій на вибори.

Про штучність створеного конфлікту говорять події річної давнини. Невже всі 20 років у Львові жорстокі фашисти били наших ветеранів? Рік тому у Львові також було 9 Травня, а воно буває кожного року. Що ж тоді відбувалось у Львові? А ось що (новини з Української правди):

- Суд заборонив політичним партіям та громадським організаціям проводити у Львові масові заходи з нагоди Дня перемоги;

– В неділю у центрі Львова від Оперного театру до пам'ятника Міцкевичу пройшла колона ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників влади, а також лівих партій і громадських організацій. Попереду колони з близько 500 чоловік їхав бронетранспортер з державним прапором. У колоні також були тільки державні прапори. Потім ветеранів посадили в автобуси, і вони відправилися на Пагорб Слави, де поховані воїни Радянської армії;

– У той же час біля пам'ятника Данилі Галицькому у Львові зібралося близько 400 представників ВО "Свобода" з плакатами і транспарантами: "НКВД, КГБ = гестапо і СС " (з радянською і фашисткою символікою), фотографіями людей, убитих на початку війни радянськими військами у в'язницях Львова. Представники "Свободи" кинули на землю кілька радянських прапорів і почали їх топтати. Коли один з перехожих спробував забрати прапор, почалася невелика бійка. У неї швидко втрутилися представники міліції і відвели цю людину.Після цього представники ВО "Свобода" пройшли пішим маршем під своїми прапорами, розгорнувши майже 200-метровйий державний прапор, скандуючи "Слава Україні", "ОУН-УПА – державне визнання".

Виявляється, що є в нас державний прапор, що рік тому ніхто не бив ветеранів. Всім вистачило місця. Одні пройшлись колоною з ДЕРЖАВНИМИ прапорами, а інші провели мітинг та трохи спаскудили радянської символіки. Є за що. А в цьому році сонце було дуже активне, біси перелетіли Львів, сам диявол помішав зорі і у Львові сталося те, що сталося. І це винні вони, льві'яни-фашисти. Починаючи з травня 2011 року, якщо ти живеш у Львові, то це ідентичне тому, що клятий фашист. Все. Львів затаврували.

А 260 народних баранів ні до чого на чолі з головним білим козлом. Президент також ні до чого. Він у нас ніякий не гарант, а взагалі "невідомощо". БЮТ з Фронтом змін якось також відцурались від подій у Львові, щоб не заляпало не дай Боже "репутацію" опозиції. Тому Львів лишили на відкуп Свободі. Чи під особисту відповідальність Свободи. Ви там собі самі розбирайтеся зі своїм Львовом. А вони, як можуть, так і розбираються. Роблять помилки? Так. Рубають дрова? Так. Допомагають владі реалізовувати свої плани? Так. Є непоганими учасниками загальної декорації під майбутні вибори? Авжеж є. Вони захищають Львів, як можуть, бо по іншому просто не вміють і ніхто не навчив. Бо молода партія і не має врівноважених мудрих, головним чином, лідерів у цієї партії. Є багато молодих і заповзятих, чесних та непримиримих. Але мудрих немає. Тому судити Свободу зараз є тим самим, що різати гілку, на якій сидиш. Зробіть краще, якщо зможете.

Як бачимо, спіраль конфлікту тільки буде набирати обертів. 22 червня армія "хрестоносців" піде на Львів з "гуманними намірами" нести світло і правду. Місцева влада на тлі цього конфлікту виступає в ролі тупих виконавців волі центру, "чмошною голотою", а тому сподіватись, що відбудеться погашення конфлікту з їх сторони, не вбачається.

В фільмі "Нічні утіхи" чоловік, якому зрадила дружина, став на коліна та вибачився перед коханцем жінки", але тоді знайшовся герой Євстигнєєва, який взяв вину на себе, тим самим ставши самим розважливим серед всіх героїв. Цим героєм може стати Янукович, поки що Президент України, який поки що мовчить, як риба не зупиняючи цей конфлікт. Або Пахан відає, що творить?

ПеЕс: Кулачный бой – потеха, представляющая собой бой кулаками. Существовала в России начиная с глубокой древности до начала XX века. Помимо развлечения, кулачный бой был своеобразной школой войны, развивающей у народа навыки, необходимые для защиты Родины.

Зрозуміли, 22 червня у Львові запланована національна російська "потєха", метою якої є розвиток у електората цієї влади навичок для захисту своїх непанів. Панове українці не станьте учасниками цієї російської "потєхі". Майте розум. Покарайте цю владу іншим способом. Взяття Львова не повинно відбуватися. Але бити морди -це якось не по європейському. А ми ж європейці?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua