Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Куплю собі хатку...

jurko | 21.04.2011 01:09

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Народний депутат України від Партії Регіонів Рінат Ахметов придбав пентхауз поруч зі знаменитим Гайд-парком у Лондоні, з посиланням на Financial Times повідомляє ZN,UA. Квартира в елітному житловому комплексі One Hyde Park обійшлася депутатові у 136,6 млн...

Куплю собі хатку...
Народний депутат України від Партії Регіонів Рінат Ахметов придбав пентхауз поруч зі знаменитим Гайд-парком у Лондоні, з посиланням на Financial Times повідомляє ZN,UA. Квартира в елітному житловому комплексі One Hyde Park обійшлася депутатові у 136,6 млн фунтів стерлінгів (близько 223 млн доларів). За повідомленням газети, Р.Ахметов витратить тільки на внутрішнє оздоблення триповерхових апартаментів 60 млн фунтів стерлінгів (близько 98 млн доларів). У той же час прес-секретар Р.Ахметова Олена Довженко назвала One Hyde Park "портфельною інвестицією" компанії SCM. One Hyde Park називають "палацово-парковим ансамблем у самому центрі Лондона". Ціни на апартаменти в ньому сягають 100 тис. доларів за 1 кв. м

Від себе зауважу, що той же нардеп жодного разу крім дня прийняття присяги не вшанував своєю писутністю сесійний зал ВР. Між тим його картка справно "голосувала". Очевидно, і сьогодні, при прийнятті за ініціативою Симоненка Заяви про те, що не можна казати на Сталіна Гітлєр. Отак-то олігархічні суки скліщилися в антиукраїнському екстазі із суками чекістсько-комуняцькими. І плювати вони хотіли з високого моста на неспростовну історичну правду про розв'язання війни обома імперіалістичними хижаками, і на те, що Сталін та його режим українським судом визнані винними у злочині геноциду проти українців.

Мусимо нарешті об'єднатися в єдиному країнському національному фронті проти антиукраїнській орди і викинути її з України!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua