Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Державна мова   антиукраїнізм влади

Прем'єр-міністр найбагатшої країни Європи: "Знання державної мови є обов'язковим для того, щоб в державі не виникала напруженість". А як вважають в найбіднішій країні Європи?


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Слова прем'єр-міністра найбагатшої країни Європи: "Знання державної мови є обов'язковим для того, щоб в державі не виникала напруженість" не дуже сприймаються багатьма в найбіднішій країні.

Коментар до сьгоднішнього повідомлення в "Газета.Ru": "Премьер-министр Великобритании: иммигранты должны учить английский язык".

Прем'єр-міністр Великобритвнії Джеймс Кемерон виразив невдолення тим, що імігранти, котрі не знають державної мови, створюють "дискомфорт і розрізненість", порушуючи тим самим правила життя англійського суспільства. До країни прибуло багато людей, які не бажають інтегруватися в загально прийняті суспільні норми.

І як Ви думаєте – довго буде терпіти Великобританія (Німеччина, Франція, Голландія і т.д.) такий стан речей? Останні дії влад цих країн показують, що ні, не довго.

А як вважають в найбіднішій країні Європи?

А в найбіднішій країні Європи можна стати президентом, прем'єр-міністром чи міністром, не знаючи державної мови. Про інші посади можна і не згадувати. Конституційна державна мова в Україні – це щось ефімерно-невидиме (як і сама Конституція) не тільки для державницьких сфер діяльності, а й для всіх сфер нашого життя. Знання державної мови є не те що обов'зком для кожного громадянина, а злочином проти "понятій та носіїв цих понятій". А носії цих "понятій" і є владою в Україні. В Україні відкрито працють антиукраїнські партії та організації. Все частішають випадки звільнення з роботи робітників – носіїв державної мови. Існують області, в яких не друкується жодної газети державною мовою, а користування державною мовою в них може бути дуже небезпечним для здоров'я громадянина. В самій столиці України стає практично неможливим купити державномовну газету. Зате ця держава фінансує роботу чисто національних шкіл, чого не робить жодна країна світу. Кого виховують ці школи?

Антикраїнізм став основою політики в Україні. На цьму антиукріїнізму і тримається при владі зграя різнокольорових злочинців. Але навіть серед цїєї злочинної зграї українці грають другорядну роль. У Верховній раді тільки біля 140 депутатів українців (з 450). Всі основні керівні державні пости окуповані інородцями, більшість багатств України захопили інородці, всі засоби інформації захопили інородці, всю пропаганду ведуть вони ж. І йде безперервний потік брехні про український націоналізм. Де ви, українські націоналісти? А інородці в Україні складають лише 20% всього її населення.

В любій багатонаціональній державі світу державна мова об'єднує різномовні народності. І тільки в Україні державна мова, мова 80% її населення, стала ворогом держави.

В результаті, при владі злочинці і інородці, обібраним до ниточки виявився весь народ, незалежно від мовних сподобань, а відносно благополучна в минулому і небідна ресурсами Україна стала найбіднішою країною Європи.

І як не дивно, слова прем'єр-міністра найбагатшої країни Європи: "Знання державної мови є обов'язковим для того, щоб в державі не виникала напруженість" не дуже сприймаються багатьма в найбіднішій країні.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua