Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Уряд   Азаров   Янукович   Кабмін   КМУ   криза   хлібна криза   Антрацит   Свердловськ   Луганщина

Покарай свого прутня.


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Про хлібну кризу і кого буде карати керівник Уряду.

Покарай свого прутня.
Нахабні покидьки в Антрациті та Свердловську Луганської області, що нахабно жеруть народний хліб, будуть покарані. З цих нахаб спитають за всьо, "за базар отвєтітє". Десь приблизно так пан Пахло погрожував теж невідомо кому з цієї нещасної Луганської області. Виявляється, що на вотчині пана двічі несудимого ще є особи, які намагаються штучно створити дефіцит хліба. Ще виявляється, не всіх перерізали, не всіх налякали, ще виявляється є провокатори в Східній Україні, ці вилупки виявляється заважають працювати нашій команді професіоналів, цим "божим створінням" (тільки ще не намісників Бога на землі) впроваджувати реформи.

І чого б це питається, криза з хлібом? І запас зерна є. І врожай в минулому році пристойний (незважаючи ні на що), вашу ять був. А тут провокатори. Не в Львівській області. Не в Івано-Франківській. Не на Вінниччині. А саме на вашій "ісконно руськой зємлє" знайшлися ці запроданці, охочі до "чужого добра".

Ринкова економіка. Абр-гав. Абр-гав. Державне регулювання цін. О-о-о! Майн гат. Це для нас. Це ми можемо. А як же ринкова економіка та державне регулювання цін? Чи буде оргазм? Чи буде щось? Чи щось народиться? Нічогісінько не народиться, коли приходе п'яне мурло (державне регулювання з паном Пахлом) та ґвалтує свою другу половинку (ринкову економіку) за допомогою свого прутня (державних методів регулювання.

Гадаю, що всім зрозуміла ця ненормальна проблема з продуктами харчування. Уряд з Національним Банком України веде ненормальну економічну політику або можна сказати, що не веде ніякої політики, наслідками цієї політики є підвищення цін на продукти харчування (кожний студент другого курсу вже в курсах про причини підвищення цін), тому розумні дяді-геологи вимушені втручатись та сунути своє гей-державне регулювання, тобто обмежувати ціни, наприклад на муку та хліб. От і маємо. А воно карати буде. Покарай свого прутня, курва твоя мати. У мене мішок муки вдома є, стоїть на кухні. Хлібопіч також є. Я плював на твоє державне регулювання. Якщо ти, короста, з'їси хліб і на Вінниччині, то я собі спечу його, скілько мені треба. І мої сусіди спечуть, бо звикли працювати. Звикли виживати. Пережили Голодомор. Пережиємо і тебе падлу. А ти карай своїх виборців зі Східної України. Може вони завтрі тебе візьмуть на вила та посадовлять тебе на них. Якщо я власник хлібозаводу на Луганщині і випускати хліб для мене – це залізти собі в кишеню, то як мене можна покарати? Хочу випускаю хліб, хочу заб'ю дошками свій завод і буду там влаштовувати дискотеки. Як ти мене покараєш? За яйці вціпиш за дерево? Оце ти тілько і можеш. А тому покарай краще свого прутня. Бо саме ти несеш відповідальність. Ти винен, а не хтось в Антрациті. Якщо ти з понеділка пришлеш податкову на кілька хлібозаводів на Луганщині, то ти ж загубиш взагалі ці підприємства. Але тобі по барабану, бо відповідальність за все, що діється в країні тимчасово буде списана з балансу, чого тобі і треба, продовжити своє коротке статеве життя на посаді керівника Уряду.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua