Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЯНУКОВИЧ – ОСТАННІЙ ПРЕЗИДЕНТ "УКРАЇНИ"

Volodymyr | 11.02.2011 16:54

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Україна отримала незалежність як подарунок до якого не була готова. Саме тому історія владних еліт "України" – це історія дискредитації владних еліт.

За 18 років незалежності Україна встигла пережити трьох президентів, і кожен наступний завершував своє правління ще більш ганебно ніж його попередник. Багатообіцяюча тенденція. Особливо для сьогоднішнього президента Януковича. Хоча, після Ющенка, відверто кажучи, уявити ще більш ганебне завершення – фантазії не вистачає. Але початок правління Януковича був символічним і провісним. У день прийняття присяги, двері на вході до будівлі Верховної ради, мало не зачинилися перед самим носом новоспеченого президента. Потім на Януковича падає вінок (!). Потім Янукович звітує не за 100, а за 50 днів свого правління. Тобто за половину того терміну, за який вперше звітують новообрані президенти.

Президент Кравчук був представником колишньої партеліти. І цій колишній партеліті, для остаточної дискредитації, необхідно було прийти до влади.

Кучма був представником дніпропетровського клану – колишньої кузні керівних кадрів колишнього радянського союзу. Єзуїтський інстинкт влади допоміг протриматися 10 років. Але і рівень дискредитації був незрівняно глибшим.

Переконаний у власному "месіанстві" Ющенко був типовим представником гнило-ліберального українофільства з претензіями на інтелігентність. Ті хто звинувачував його у націоналізмі – сильно перебільшували. По завершені президентських повноважень прізвище Ющенко стало синонімом слова дискредитація.

Тимошенко вийшла з обойми "дніпропетровських", тому її час був після Кучми і перед Ющенком. Після Ющенка логіка подій вимагала уже приходу до влади "донецьких". Законсервований "cовок" помирає останнім. А далі... "ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ".

Володимир Ільків

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua