Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
10
Рейтинг
10


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 30.01.2011 07:27
+ мій. За те, що бездумно не плюнув і по-вольтеровськи не насміявся! А таких зараз буде, самі побачите.
  | 30.01.2011 07:29
Ех Нікіта-Нікіта, ніколи Вам не стати Бурдяком...Як Ви можете виявляти сумніви? Беріть приклад з пана Бурдяка, який як цвяхом прибив – "Хочете знаяти виправдання нинішній антиукраїнській владі? Немає їй оправдання!"
Ось так – по-християнському, вірніше по фарисейському. Себе, коханого, навіть коли ненароком кому скине цеглу на голову і вбє, то він виправдовує, але тих "бандюків" він нікадааа! Що б вони там не робили, і які б не були наслідки їх роботи – "нема їм виправдання" каже єлейний"праведник"! Учітєсь пане, Нікіта!
Улас Золотоноша   | 30.01.2011 10:27
миршавий КАКА, читай невдовзі мій памфлет про Крути і...куліш
Vladimir   | 30.01.2011 11:54
А что Вас заинтересовало?
Все Президенты знали (иногда даже превеличивали) значение символов.
Почему русскоязычный Щербицкий требовал на Политбюро говорить по-украински и давал год для прибывшим в республику извне на изучение языка?
Он не знал многих культурологических вещей, но хорошо понимал во внутриноменклатурной борьбе. Если у Украины не будет языка, своих символов, исторических событий (пусть Арсенал, а не Круты), он будет не 1-м секретарем республики, а 1-м секретарем обкома.
И Кучма, став Президентом, уделил внимание созданию государственной симоволики и сам ее срблюдал. И язык для него и его элиты был важен как признак легитимизации его власти не менее и не более.
Улас Золотоноша   | 30.01.2011 12:58
а як же розцінювати масове закриття українських шкіл у "щербицьку" добу, пане Володимире?:)
Ігор Бурдяк   | 30.01.2011 13:26
Кр-к:
Беріть приклад з пана Бурдяка, який як цвяхом прибив – "Хочете знаяти виправдання нинішній антиукраїнській владі? Немає їй оправдання!"
Про мене можете собі замовити ікону Януковича в вишиваній сорочці і молитися на неї, незважаючи ні на що. Мене це не хвилюватиме. Але в віру свою навертайте інших.
Ігор Бурдяк   | 30.01.2011 13:39
"Сьогодні ми вшановуємо подвиг українських юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. Відвага та самопожертва кількох сотень військових курсантів, студентів, гімназистів стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежність". – це президент. (29.01.2011 09:00)

"Влада не має права забороняти людям поклонятися будь-яким ідеологічним канонам, хоча повинна обмежувати спроби нав'язувати ці канони іншим" – це міністр освіти, який за те, щоб в Запоріжжі був пам"ятник Сталіну. (Вчора, 20:22)

А влада одна. Що це – фарисейство, недалекоглядність чи ще щось?
  | 30.01.2011 14:15
Vladimir:
Ви, як завжди, з дивними висновками – якраз першому секретарю все це, що ви назвали – д о л а м п о ч к и ! Їм навпаки був потрібен єдиний язік, савєцкій народ і такі самі традиції. Ваші висновки є просто пересмикуванням аби примітивно дикредитувати Президента. Але лскільки робите це бездумно, то остаточно дискредитуєте тільки себе.
Никита   | 30.01.2011 15:53
Ігор Бурдяк:
А влада одна. Що це – фарисейство, недалекоглядність чи ще щось?
НМД – ще щось. Можна припустити, що Табачника ми отримали у пакеті з харківськими угодами. І деякі прямо кажуть, ось, наприклад, В'ячеслав Брюховецький: За Табачником стоїть Москва
А влада одна, але неоднорідна. Ось, наприклад, що каже Брюховецький:
На щастя, у Верховній Раді є люди, які розуміють, куди це може затягти освіту. 17 грудня був зареєстрований новий законопроект "Про вищу освіту", підготовлений представником Президента у ВР Юрієм Мірошниченко з ПР.
Никита   | 30.01.2011 15:54
Це найпрогресивніший проект закону з усіх, які готували за час незалежної України.
Законопроект "Про вищу освіту", підготовлений Юрієм Мірошниченко з ПР -
це справді законопроект, спрямований на розвиток української освіти. Якщо в законопроекті Табачника акцент робиться на "послушании", то в цьому проекті основний акцент на якість і відповідність навчального процесу державним стандартам.
Ми підтримуємо цей проект. Я дуже приємно здивований, що ПР фактично нас підтримує. Я дуже сподіваюся, що саме цей законопроект буде покладений в основу майбутнього закону.
" (кінець цитати)
Ігор Бурдяк   | 30.01.2011 16:24
Никита:
Символічно, що обидві заяви пролунали в день Крут, ну і слова Табачника "Влада... повинна обмежувати спроби нав'язувати ці канони іншим" звучить як докір Януковичу.
Ігор Бурдяк   | 30.01.2011 16:27
Дивився Кисельова. Сюжет про Крути неправдивий. Чомусь було сказано, що почалося святкування з указу президента Ющенка, хоча фактично започаткував це Кучма, а прем"єром був Янукович. Думаю, це щоб на Янукович не виглядав націоналістом. Ну, і звичайно запустили Бузину. Завершили тим, що це була революція не за Україну, про національне там мовляв не йшлося, а був опір російсько-української інтелігенції більшовикам. Таку крапку поставив і сам Кисельов.
Vladimir   | 30.01.2011 16:30
Улас Золотоноша:
Сначала надо убедиться, а был ли мальчик.
В Харькове, например, была 1 украинско-английская щкола – 6-я иона была до Щербицкого и во время Щербицкого. Нечего было закрывать, все было закрыто во времена Хрущева, который пытался унифицировать всё.
Vladimir   | 30.01.2011 16:32
Ігор Бурдяк:
Киселев имеет полное право не знать, что происходило в Украине до его приезда.
кстати, сегодня на Исторической правде более полная статья про те события.
Никита   | 30.01.2011 16:55
Ігор Бурдяк:
Дивився Кисельова
Це "Інтер"? Тоді нічого дивного. Ось, вичитав таке:
З першого дня офіційним співвласником телеканалу було ОРТ (сьогодні Перший канал). Тобто державне телебачення РФ. Решта акцій належала фізичним особам. Найбільше акцій контролював до своєї смерті Плужников, який належав до СДПУ (о), очолюваної В. Медведчуком.
Плужников належав до СДПУ (о), але був близький не до Медведчука, Суркіса, а до О. Зінченка.
Швидше за все, 2005 року Плужникова було отруєно. Причина – очевидно, боячись загубити контроль над каналом. Акції Інтера перейшли до бізнесу, пов'язаного з газочекістами. Перейшли таким самим дивним чином,Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua