Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Крути: Перевтілення особи – або послідовність Президента України?

Никита | 30.01.2011 01:53

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
1

Бій під Крутами – символ боротьби за незалежність України.
Вперше вшановувати пам'ять героїв Крут на державному рівні почали у 2004 році, в останній рік президентства Леоніда Кучми. У січні 2003 року Кучма підписав розпорядження "Про вшанування пам'яті героїв Крут".


Крути: Перевтілення особи – або послідовність Президента України?
Після цього указу у багатьох містах України почали встановлювати пам'ятні знаки, в школах проводити вечори, присвячені цим подіям.У період перебування при владі Президента Віктора Ющенка відзначення роковин бою під Крутами перетворили на масштабну подію.І теперішня влада підтримала цю традицію. Президент Віктор Янукович звернувся до українського народу письмово.Слово Президента України В.Ф.Януковича до Українського народу у День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні ми вшановуємо подвиг українських юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. Відвага та самопожертва кількох сотень військових курсантів, студентів, гімназистів стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежність.

Події далекого 1918 року – важливий урок для сучасних українців. Це і урок мужності, але й урок того, якими уважними ми маємо бути в своїх рішеннях, як міцно треба думати, коли йдеться про життя молодих людей.

Пом'янімо ж сьогодні по-християнськи звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України, за наше з вами майбутнє.


Віктор ЯНУКОВИЧ

Прем'єр Микола Азаров вшанував пам'ять героїв Крут покладанням квітів та вінків до пам'ятного знаку біля Аскольдової могили в Києві.Президент Віктор Ющенко поїхав до меморіалу Героїв Крут у Чернігівську область. Промовляючи там, він відмовився говорити про політику, але похвалив прем'єра Азарова за покладання квітів на Аскольдовій могилі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua