Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Іван Кішка   автопробіг   Андрій Парубій   Андрій Юсов   ВІДЕО   Вадим Гладчук   вшанування   Гримчак   гурт   Дмитро Корчінський   концерт   Крук   Крути   Микола Мельниченко   Олександр Данилюк   Олександр Місюра   Олена Білозерська   Опір   Рутенія   Тінь Сонця   ФОТО

Рух "Опір" та гурт "Рутенія" вшанували подвиг Героїв Крут. Фото

konkurs | 29.01.2011 22:26

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Співали "Крука", "Скоростріл, куфайка..." та багато інших, а "Через ліс, понад став" виконали навіть двічі, на біс.

Рух ''Опір'' та гурт ''Рутенія'' вшанували подвиг Героїв Крут. Фото
28 січня 2011 року у Будинку Актора відбувся вечор присвячений подвигу Героїв Крут та презентація опозиційного руху "ОПІР".

Сцена була оформлена банером руху "Опір" – в синьо-жовтих тонах, в центрі жовта діагональна смуга з синім написом ОПІР, де крапка над літерою "і" виконана у формі трикутничка – кнопки "увімкнути". Зал був переповнений.

Рух "Опір" – понадпартійна мережа громадянської дії. Мета руху – усунення від влади антиукраїнського режиму та прихід до влади нового покоління українських політиків.

Презентували "Опір" лише двоє – народний депутат Андрій Парубій та член оргкомітету Іван Кішка, які розповіли про методи та завдання руху "Опір" серед яких: поширення інформації про злочини режиму, протидія провладній пропаганді, захист свободи слова, організація мітингів, пікетів, маршів та інших форм громадянської активності, моніторинг дій влади щодо дотримання законодавства та юридична протидія всім незаконним її крокам. Іван Кішка повідомив, що за кілька днів від оголошення про створення в Інтернеті "Опір" отримав понад 100 анкет бажаючих долучитися до нього.Народний депутат Андрій Парубій відомий своєю небайдужістю до долі репресованних владою учасників Податкового майдану, він часто приїзджає у відділки міліції заради незнайомих людей незаконно затриманих правоохоронцями, зараз опікується заарештованими націоналістами. Також нардепи Парубій та Гримчак у квітні 2010 року прославилися тим, що найбільш активно серед своїх колег намагалась завадити коаліції Януковича проголосувати за антиконституційну ратифікацію угоди про перебування ЧФ РФ в Україні до 2042 року.

Сергій Василюк, соліст гурту "Тінь Сонця" виконав 3 пісні: "У цьому полі, синьому, як льон" на вірші Стуса, "Вишневий садок поріс бур'яном", "Козацька могила..."Далі був виступ гурту "Рутенія". Співали "Крука", "Скоростріл, куфайка..." та багато інших, а "Через ліс, понад став" виконали навіть двічі, на біс.На презентації руху "Опір" були помічені і провокатори – Дмитро Корчінський та самозванний генкоординатор Майдану-2 Олександр Данилюк.

Вшанували Героїв Крут своєю присутністю найкрутіший блогер Олена Білозерська, редактор "Спротиву" Вадим Гладчук, речник КУПРу Олександр Місюра, координатор Ліберального українського клубу Андрій Юсов та антикучміст Микола Мельниченко.Редактор sprotiv.org Вадим Гладчук у коментарі журналістам назвав 300 студентів, що загинули у бою під Крутами "300 українськими спартанцями, які стали насмерть проти багатотисячної армії більшовицько-російських окупантів". "І в нас були свої Термопіли, слава про триста українських спартіанців і вдячна пам'ять про них житиме з нашою свободою, серед нашого народу довіку" – заявив редактор опозиційного часопису.Нагадаємо, що 22 січня 2011 року відбувся автопробіг Київ-Крути в пам'ять про вояків армії УНР, які смертю хоробрих полягли в січні 1918 року в нерівному бою з більшовиками. Відео про вечір у Будинку Актора та автопробіг Київ-Крути можна подивитися тут.

Вікторія Ковшун, фото Вадима Гладчука, Олени Білозерської.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua