Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бракувало хіба що тероризму...

jurko | 10.01.2011 22:11

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Арешти націоналістів ніколи не давали жодного ефекту крім посилення популярності самого націоналізму та внутрішньої консолідаціїі і радикалізації націоналістичних організацій.

Бракувало хіба що тероризму...
Кремлівські маріонетки на Печерських пагорбах у Києві за вказівкою московських паханів чи прсто за дурнуватим мавп'ячим інстинктом сліпо копіюють путінські методи управління. Це і створення та зміцнення "вертикалі влади", дарма що поза правовим шляхом, і впровадження законодавства, яке робить громадян безправними рабами влади, і вибіркові арешти серед опозиціонерів.

Не вистачало одного – внутрішнього ворога у вигляді терористів. Мішенню обрали націоналістичні громадські організації. Була проведена солідна артпідготовка в ЗМІ під загальною фішкою: націоналізм = тероризм.

Гарячкові спроби створити цього ворога привели аж до оголошення прокуратурою терористичним актом знищення боввана Сталіна у Запоріжжі та затримання місцевих лідерів ВО "свобода". Не вийшло – крім гомеричного реготу у блогах.

І ось чекістські орли гламурного Хорошковського нарешті вродили ноу-хау! 8 і 9 січня в різних областях України арештовано понад 10 керівників різного рівня всеукраїнської громадської організації "Тризуб" ім. Степана Бандери. Думаю,що на них спробують навісити що завгодно, аж до підготовки замаху на "Самого"! Дарма що ні у кого досі ані волосина з голови не впала. Заодно і атмосфера параної довкола першої особи посилюється.

Схоже,однак,що історія вчить тільки тому,що вона нічому не вчить.

Арешти націоналістів ніколи не давали жодного ефекту крім посилення популярності самого націоналізму та внутрішньої консолідаціїі і радикалізації націоналістичних організацій.

Не так давно арешти учасників акції "Україна без Кучми!" стали прологом Помаранчевої революції.

Граблі б'ють по лобі і часом дуже боляче!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua