Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мені страшно

Вас-иль | 8.12.2010 17:14

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
4

Апеляційний суд Києва не задовольнив апеляцію на рішення Печерського райсуду щодо заперечення Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українського народу

Конституція України. Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права ісвободи та є рівними перед законом.

ЗАКОН УКРАЇНИ N376-V Про Голодомор 1932-1933 років в Україні

Стаття 1. Голодомор 1932-1933 років в Україні є геноцидом Українського народу.

Стаття 2. Публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

Стаття 5. Прикінцеві положення

2. Кабінету Міністрів України: 1) визначити статус і функції Українського інституту національної пам'яті та забезпечити його утримання за рахунок коштів державного бюджету як спеціального уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері відновлення та збереження національної пам'яті Українського народу;

Президент Україны Віктор Янукович заявляє, що Голодомор не можна визнавати геноцидом.Про це він сказав, відповідаючи на запитання депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи в Страсбурзі."Але визнавати Голодомор як факт геноциду відносно того чи іншого народу, ми вважаємо, буде неправильно, несправедливо."

За новим указом Януковича, в Україні буде ліквідовано 40 держустанов, зокрема, Державна гідрометеорологічна служба та Інститут національної пам'яті.

Апеляційний суд Києва не задовольнив апеляцію на рішення Печерського райсуду щодо заперечення Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українського народу.

Без коментарів.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua