Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4ceff7c4eb0e6/

Ніщо на Землі не минає безслідно...

ЗаХар | 26.11.2010 20:09

Чи програли ми Майдан-2?

Переглядаючи ввечері всю стрічку сьогоднішніх блогів на Політико, натрапив на дуже цікаве запитання від Василя Заставнюка ЧТО ХОРОШЕГО НЕСЕТ ЭТОТ МАЙДАН, для общества.? Цікаве воно саме оцим: "Критикувати, тим більш в даній ситуації легко, а щось позитивне ви бачите?"

Несподівано сам для себе з'ясував, що моя відповідь більш ніж оптимістична. Партія регіонів прийшовши до влади почала держбудівництво за рецептами "Единной России". Слідуючи заклику "Бери с В.В. Путина пример" вони за час трохи більший ніж півроку, здавалось, досягли "видатних успіхів". Аж раптом...

Я не знаю, яким буде кінцевий результат дійсних виступів і як далеко зайде влада в поступках мітингуючим. Але, навіть якщо останні матимуть суто косметичний характер і нічого з точки зору матеріальної насправді не змінять, результат за великим рахунком буде величезний. В будь-якому випадку – це провал намагань будувати країну по-путінські. А інші методи Януковичам-Азаровим-Могильовим не відомі. По-старому вже не зможуть а як по іншому – не знають. І саме в константації цього факту найбільший оптимізм. Все лише починається.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua