Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вчора сайти були атакованы юлєботами. Киця розпочала свою гру!


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Вчора, зразу ж після того, як на сайтах було вивішено інтерв'ю ЮВТ зі словами, що підприємці, мовляв, просили її очолити боротьбу проти прийняття Податкового кодексу, сайти було атаковано юлєботами...

Вчора сайти були атакованы юлєботами. Киця розпочала свою гру!
Пропоную оцінити слог деяких з них...

"Сайт – це як дошка оголошень. Деревина. Бамбук пустий, що гуде на вітрі. Тому він має або надавати інформацію, або віддзеркалювати думки тих, кого намагається репрезентувати. На зустрічі представників бізнесу з Юлією Тимошенко прозвучала одностайна (!!!!) пропозиція очолити рух підприємців. І це логічно, оскільки потрібна особа, яка спроможна повести за собою і за якою підуть люди. Це не з підмостків розважати публіку закликами і жартами (!!!). Там, де існує ризик втратити не лише волю, а й життя жарти закінчуються. Недостатньо під шафе декілька днів пропрацювати тамадою (!!!!), щоб стати народним лідером."

...........................

"Ви берете на себе сміливість приймати рішення всупереч прийнятому в будинку ВР делегацією підприємців з усієї України (О КАК!!!). Це не гарно. Тим більше, ви намагаєтесь виступати від певної групи людей. хоч і анонімно. Ви принижуєте авторитет організаторів, як людей некорисливих і не ставлячих за мету отримати політичні дивіденти на протестних настроях підприємців (О КАК!!!!).

Якщо Ви належите до їх когорти, то доки не зрозумієте, що політичний капітал не заробляється миттєво (!!!), можете втратити й те, чого досягли. Не сумнівайтесь, вас помітили (!!!) і при виваженій вашій поведінці (!!!), можуть підтримати і залучити до "великої" політики (!!!)."

...........................

"Лише Тимошенко може і робить, а не обіцяє та забуває. Вона знову нас врятує (!!!) "

..................

Як відомо, до Верховної Ради, як і в студію до Шустера, потрапилял тільки підприємці з групи підтримки Ляпіної-Продан.Вже стало абсолютно очевидно: ВАНАЯ почала свою гру!

Її ніяк не можна допускати до мікрофона більш ніж на 5 хвилин, інакше вона післязавтра побіжить домовлятись з Яником від імені підприємців!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua