Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Московська сексот-прима в Україні тепер – Тягнибок


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
7

Саме якраз вирішенням найбільш актуальних задач банди московських убивць на українській землі займається сьогодні ВО Свобода – з повним сприянням та підтримкою всієї московської мережі на українській землі.

Московська сексот-прима в Україні тепер – Тягнибок
Якщо спробувати поміркувати, а що ж саме потрібно московській банді убивць, щоб воно зараз сталося на українській землі – для повернення назад свого контролю над українським народом, то нічого нового, окрім традиційних московських засобів, які московська банда завжди в подібних випадках для цієї мети раніше використовувала, ми навряд чи щось інше придумаємо.

І це само собою перш за все повномасштабна дестабілізація українського суспільного життя й розпалення ворожнечі, з організацією в процесі цієї дестабілізації кривавих інцидентів, з переходом до тотального збройного кривавого громадянського протистояння.

Яке звичайно що – і цілком при чому неминуче в разі його здійснення, не може не стати залізобетонним московським аргументом – як для повної міжнародної ізоляції України, так і для повномасштабного московського втручання, у тому числі військового.

З цілком прогнозованими наслідками – як для держави Україна, так і для українського народу разом із його справді українськими діячами науки, культури і політики.

Саме якраз вирішенням даних найбільш актуальних задач банди московських убивць на українській землі займається сьогодні ВО Свобода – з повним сприянням та підтримкою всієї московської мережі на українській землі.

Ось тільки деякі з ретельно розтиражованих усіма зацікавленими ЗМІ гасел московського сексота Тягнибока:

"Через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна.",

"Буває ситуація, що йде член комісії по вулиці і впаде в каналізаційний люк. Ситуації бувають різні",

""Всіх трьох, в ідеалі, потрібно було посадити на який-небудь поромчик, відвезти на середину Чорного моря і залишити там. Повірте, українське суспільство було б так задоволено, так вдячне тому капітану, який би їх туди доставив" (про Януковича, Ющенка – анти-Ющенко для кожного московського сексота, це святе – і Тимошенко) ",

"українські націоналісти повинні зайняти передові місця за результатами цих виборів для того, щоб потім це стало плацдармом для остаточного знищення зрадників України",

"Оскільки зараз суспільство вже не хоче терпіти, починає формуватись революційна ситуація".

Слід при цьому зауважити, що зміна пріоритетів московської сексотської мережі на українській землі, з уже недостатньо як для поточних московських задач радикальної Тимошенко (уже схоже що злитої, судячи з її явно прогресуючої відсутності) на цілком достатньо радикального Тягнибока, вже досить таки давно мала цілком прогнозований вигляд. Якщо при цьому думати звичайно, а не тільки механічно заковтувати продукти московської інфоканалізації, в відгалуження якої перетворилася основна частина українських ЗМІ усіх типів.

Вже давно було зрозуміло, що хоч Тягнибок далеко не єдиний сущий в Україні спроектований в Москві "український націоналіст", але що як на сьогодні ця наповнена тупістю та злобою потворна московська карикатура на українського націоналіста є найбільш з московської точки зору вдалим з усіх подібних московських проектів (див. зауваження до статті від 2.11.2009 "Методи московської роботи Тягнибока" http://www.narodnapravda.com.ua/politics/4aeeb0900c2b9/)

І що варто лиш тільки спробувати роззувши очі глянути на реальні дії Тягнибока та їхні справжні наслідки, щоб побачити, що усі реальні дії цієї людини набувають цілком і повністю бездоганно логічного й послідовного вигляду, якщо виводити їх з намірів московського секретного сотрудніка – сексота – конкретною задачею якого є дискредитація українського націоналізму, усебічне загострення стосунків української держави з усіма сусідами, перш за все європейськими сусідами, найперше Польщею та Німеччиною, розпалювання антиукраїнських настроїв в усіх народах та їхніх представниках в українському суспільстві і ненависті в українців до всіх народів – тобто всього того, без чого дестабілізація українського суспільства з наступним розпалюванням величезних кривавих подій на українській землі принципово неможлива. (з "Московський сексот Тягнибок проти українського народу" 29 серпня 2009 http://h.ua/story/221241/).

Цікаво бачити, як міркування кількарічної давності буквально слово в слово актуальні сьогодні.

23 липня 2004 р. 17:48:

Виступ Тягнибока крутили по всіх каналах – типовий виступ провокатора. І нема підстав думати, що це останній провокатор в оточенні Ющенка.

23 серпня 2004 р. 14:35:

Тягнибок є не чим іншим, як звичайним провокатором, про наявність яких як було раніше кому потурбуватися, так і є й зараз. І оскільки у якого на лобі не написано, що він провокатор, то ясність з цього питання має шанс настати тільки після того, як хазяї ним скористаються для того, для чого його й запустили на те місце. Причому є повна ясність, що Тягнибок далеко не один у свому роді таким чином заробляє свої 30 срібляників.

2 вересня 2004 р. 12:26:

Що Тягнибок – не єдиний провокатор, нема жодного сумніву. А коли ж прийде черга діяти іншим – залежить від потреб наступного кроку для виконання проголошеної тут (одною з осіб без національної належності) задачі, а саме добитися, щоб схилити людей до думки, що:

"голосовать надо по-принципу: "не за мессию". А ктотам будет Янукович, Абрамович или Симоненкович. Дело десятое. А можно вообще против всех голосовать"

Міра вкладу у виконання даної суперзадачі, ось один з головних критеріїв заслуг московських провокаторів усіх рангів і напрямків як на даний час. За прикладеними у цьому напрямку (без різниці, за кого, головне – проти Ющенка) зусиллями ми також маємо можливість їх оцінити.

2 вересня 2004 р. 16:29:

"Oleg" "12@123.com" wrote in message news:ch6rgo$nsv$1@hyppo.gu.net...

> Очень хорошо, что Тягнибок оказался идиотом и показал истинное лицо "мессии".

> Это многим открыло глаза на _настоящие_ предпочтения Ющенко.

Усі нормальні люди зовсім інакше сприйняли результати провокації у виконанні Тягнибока. Повна ясність у цьому питанні досить швидко настала – у тому числі й у організаторів провокації, тому вона так швидко й стихла.

9 вересня 2004 р. 10:45:

Нормальна людина має змогу розпізнати покидька за ділами його, а не за словесними самовизнаннями. Особливо сприятливі щодо цього обставини виникають в часи, коли спільна суперзадача поєднує усіх покидьків невідомих народів – як відвертих, так і до пори ретельно замаскованих – в одному, так би мовити, пориві. Як от скажімо зараз, коли спільна суперзадача "проти Ющенка" підняла до дії усю московську тут у нас мережу, то одразу стало видно, скільки ж Москва наплодила в Україні розмаїтих псевдонаціоналістичних організацій типу Тягнибок, Козак, Бойко – усіх одразу й не згадаєш, єдине справжнє призначення яких – це _на_ділі_ в рішучий момент напаскудити українському народу. Ось зараз якраз такий рішучий момент.

9 липня 2005 р. 23:09:

Що стосується мого ставлення до Тягнибока, то слід зауважити, що з часів його телевиступу-2004 з Яворини, яке тоді, як на мою скромну думку, було типовим виступом провокатора, моя така думка про нього, на жаль, дещо змінилась, але в гірший бік. Коли я собі пробую уявити, а що ж таке слід робити (і як робити) для того, щоб ліквідувати в Україні дух Майдану – дух любові, правди і добра, такий за формою інтернаціональний, але який же по духу суто український, і без ліквідації якого годі й думати про поновлення злочинного московського контролю над Україною, то на даний момент лідером таких дій в Україні, як на мою скромну думку, є саме якраз даний голова Всеукраїнського об'днання "Свобода", народний депутат Олег Тягнибок. Стосовно в гірший бік, то я маю на увазі, що коли рік тому шановний Тягнибок мав вигляд тільки провідного в одному з більш-менш рівноцінних неголовних напрямків московської антиукраїнської діяльності, то зараз він вже починає набувати вигляду безперечного лідера, лідера найпріоритетнішого напрямку антиукраїнської роботи взагалі.

30 серпня 2005 р. 14:59:

Що би не розпочав робити Тягнибок, але всі його дії завжди ну просто ідеально вписуються в московську стратегію прикриття московських убивць. Це ж кожній скільки-небудь тверезо мислячій людині цілком очевидно, що сама по собі комуністична ідеологія аж ніяк не являється антиукраїнською. Чи антикитайською. Чи антипольською. Чи антилитовською. В світі є достатньо прикладів успішної діяльності комуністичних партій на благо своїх народів. І якщо філія московського оргутворення убивць на українській землі, КПУ, далі продовжує прикривати свою примітивну українофобію фігОвим листочком комуністичної ідеології, давно вже відкинутим, до речі, їх хазяями, московськими убивцями, то кому потрібен такий процес, не дуже важко здогадатися.

А "плутанина", яку нам через усі свої канали типу Тягнибока нав'язують московські убивці – то російський народ в усьому винен, то єврейський, то грузинський, то комуністична ідеологія – цей перелік можна легко продовжити, то це шарахання московських убивць вже починає мати вигляд якогось а чи не панічного.

31 серпня 2005 р. 0:11:

"Faultfinder" "vlv@ua.fm" wrote news:df1n27$1e65$1@pandora.alkar.net...

> Згоден. Тягнибок, все ж таки, мабуть, не замаскований агент, а звичайний

> (або надзвичайний) дурень.

Це не дуже важливо, замаскований агент він, чи звичайний, або надзвичайний дурень. Суть лишається тою самою, це – каналізатор сюди до нас (активний, чи пасивний, то вже таке) московських антиукраїнських технологій.

(тут вище використаний матеріал: "Ревнителям шановного Тягнибока" від 21 вересня 2007, http://h.ua/story/59980/)

Те, що виступи провокатора Тягнибока так зручно лягають в брехливу антиукраїнську систему аргументації московського злочинного оргутворення, як зерно в наперед добре зорану і відкультивовану ріллю, я вперше помітив після його не менш, ніж виступи зараз, широко розрекламованого виступу на Яворині в розпал президентської кампанії 2004 року. Після того – скільки мені доводилось бачити по ТБ цю людину, я щоразу ще і ще додатково пересвідчувався у тому, що такого типу псевдонаціоналісти (тоді був ще такий собі Козак і багато інших) існують в українському політикумі суто для того, щоби якомога більше напаскудити реальній роботі для українського народу.

(тут вище використаний матеріал: "ВО Свобода..." від 20 вересня 2007 http://h.ua/story/59868/)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua