Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Правда   правозахисники і реальне життя

Правозахисника Вєренцова відпустили на волю

Львів'янка | 19.10.2010 13:43

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Голову ради координаторів ГО "Вартові закону" Олексія Вєренцова випустили,
17 жовтня, о 17 годині.


Голову ради координаторів ГО "Вартові закону" Олексія Вєренцова випустили,

17 жовтня, о 17 годині.

За його словами, жодних претензій до працівників стосовно свого перебування він не має, натомість є претензії до працівників міліції Галицького районного відділу, де у камері, якій він перебував з 23 години до 3-4 години, було лише 5 градусів тепла.

(?? Цікаво чи сплачують "заклади" за приєднане навантаження" -що дозволяють такі температури в камерах " схову"

Вєренцов розповідає, що його затримання повністю суперечить твердженням працівників міліції, які запевняють, що не затримували громадського діяча.

Олексій каже, що з 17 години до 22-ї, коли був складений протокол про затримання, його перебування у міліції не реєстрували і не саджали у камеру, натомість просто водили по райвідділу.

Така ескурсія...???

"За формальними ознаками, на 6 годин мене безпідставно позбавили волі", – каже Вєренцов і додає, що працівники міліції після складання протоколу заявили, що мають право затримати його на ніч, хоча у протоколі не було сказано про адміністративний арешт.

Громадський діяч наголошує, що ніч і більше ніж половину дня перебував у райвідділі, проте ніхто навіть не згадував про те, що чоловіку, можливо, треба хоча б щось перекусити. "Я розцінюю це як застосування репресій до громадської організації із конкретною метою: залякати інших активних членів громадської організації, які борються за свої законні права, залякати їх проводити будь-які пікети, де висловлювати свою позицію", – каже Вєренцов.

Він додає, що майор Маруняк такими діями чітко хотів показати, що у майбутньому іншим не спало думку пікетувати проти "влади" у місті Львові, а також те, що таке місце (камера) у майбутньому може стати постійним місцем перебування самого Вєренцова.

Опісля такої "пригоди" Олексій Вєренцов має намір подавати апеляцію на рішення суду про свій арешт, а також звертатись у Європейський суд з прав людини.

Адже, наголошує активіст, акція протесту, яка проходила у Львові, була спрямована на захист прав львів'ян від незаконних дій міської влади, а не у якості агітації за будь-яку із політичних сил. "Ми не підтримуємо ніяких партій, кандидатів тощо, а будь-які акції спрямовані на захист прав громадян України, які живуть у Львові", – сказав Вєренцов.

Водночас він додав, що про те, що його мали випустити у суботу, нічого не знає. "На жаль, мене випустили у неділю", – сказав голова ради координаторів ГО "Вартові закону".

Довідка. 14 жовтня у Львові заарештували голову ГО "Вартові закону", правозахисника Олексія Вєренцова – організатора акцій протесту під стінами прокуратури Львівської області.

Галицький районний суд міста Львова засудив Вєренцова на три доби.

У постанові вказано, що Вєренцов ображав працівників міліції. Суддя Галицького районного суду відмовилась надати Вєренцову адвоката, пославшись на те, що громадським активістам він не потрібен, а Вінницька правозахисна група звернулась до Президента України із вимогою "наслати" на працівників Галицького райвідділу міліції ГПУ.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/10/19/250819

http://www.youtube.com/watch?v=FapSE0EOhhM&feature=player_embedded

Варто продивитись, ЯК інформував "Час Тайм".

Це була блискавично ГАРНА інформація, чітка, ясна і разюча.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua