Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Наша зброя, зброя українців за національністю – єдність!

Леонід Пінчук | 16.09.2010 20:37

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Саме цю зброю ми маємо, побратими-українці, кувати, брати на озброєння порозуміння між українцями за національністю, єдність в протистоянні відвертим і цинічним крокам нинішньої владної команди по виконанню програми перебудови України в Малоросію...,

Саме цю зброю ми маємо, побратими-українці, кувати, брати на озброєння порозуміння між українцями за національністю, єдність в протистоянні відвертим і цинічним крокам нинішньої владної команди по виконанню програми перебудови України в Малоросію, зокрема, по збереженню і збільшенню чисельності російськомовних українців під лукавим антиконституційним гаслом захисту прав російськомовних, витісненню у такий спосіб української мови із рідного середовища, української нації, українців за національністю. Без опори на єдність, як переконує досвід, даремні наші нарікання і звинувачення (проти лому нема прийому!), сподівання на звернення до В.Януковича, М.Азарова з намаганням переконати владну команду бути щирими і відмовитися від антиукраїнських дій, шанувати щиро Конституцію України, зокрема, статті 10 і 11 про українську мову як державну і забезпечення консолідації, розвитку самобутності української нації, хоч і маємо нагадувати собі і владі про останнє, працюючи постійно на єдність в кожному випадку антиукраїнських дій.

Зокрема, сьогодні ми маємо згадати про нашу зброю, коли у Верховній раді підготовлений законопроект про внесення змін до "Закону про мови", які за думкою фахівців не є намаганням коаліції відвернути увагу суспільства від проблем, як помилково вважає В.Яворівський, а являються продовженням лукавої політики подальшого зросійщення, денаціоналізації українців за національністю, узаконення останнього через спрощену процедуру введення регіональних мов, якою в більшості регіонів стане російська мова з огляду на пропоновані зміни до закону.

Мають намір у такий спосіб зробити російську мову фактично другою державною, не чіпаючи Конституцію України, залишаючи українську номінально державною, але витісненою із вжитку, використання.

Ці зміни – продовження втілення гасла захисту прав російськомовних, захисту прав мовної групи населення, що не має нічого спільного з вимогами Конституції України і Європейської хартії мов меншин, які захищають права народів, націй, національних меншин, мовні права, зокрема, українців, росіян, татар, поляків і громадян України інших НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ.

А згадавши про нашу зброю, не будемо обмежуватися написанням і виголошщенням заяв, а ст анемо працювати на єдність дій народних депутатів-українців за національністю, нагадавши їм про їхню національність і необхідність у таких випадках слухати голос роду, племені, голос крові і серця, голос розуму, а не голос партійних вождів чи програм, переконуючи їх не голосувати за такі лукаві зміни до закону. Маємо, погодьтеся, використати для цього всі можливі засоби і заходи: виступи з трибуни Верховної ради народних депутатів-українців із опозиційних фракцій, безпосередні розмови і листування української громадськості з використанням електронної пошти народних депутатів- українців із коаліції незалежно від фракційності, використання засобів ЗМІ за допомогою журналістів- українців за національністю,зокрема,газет "Голос України". "День", "Україна молода", "Слово просвіти" і інших, радіо і телебачення, насамперед, 5 канал, інтернет-видань, зокрема, Майдан,Слово і діло, Дух волі,Українське слово,Радіосвобода,Українська правда і інших, голос діаспори і слово Громадської ради НКЗУ.

Пропоновані лукаві зміни – це виклик українцям за національністю, українській нації і українській громадськості, насамперед, інтелектуальній, залишкам політичної еліти, виклик, на який ми не дамо достойну відповідь, не застосувавши нашу зброю, єдність,насамперед, до народних депутатів-українців незалежно від партійної чи фракційної належності, не нагадавши собі, їм і партійним лідерам, диригентам в парламенті, що українці за національністю вже на виборах до місцевих рад не будуть голосувати за партійні списки чи окремих кандидатів, в програмах яких буде навіть згадка про антиконституційне гасло захисту прав російськомовних і які проголосують за лукаві зміни до закону про мови, запропоновані представниками коаліції, росіянами і, як не прикро і не соромно, спільно з українцями за національ ністю.

Сьогодні життя в черговий раз поставило перед нами, українцями за національністю, питаня: або ми,опираючись на порозуміння і єдність, переконуємо побратимів -українців,народних депутатів не голосувати за лукаві зміни до "Закону про мови", нагадуємо нарешті владі і всім політикам, що є в суспільстві українська більшість не тільки де-факто (78% населення!), а і де-юре, яка впливає на рішення всіх гілок влади і дії політичних сил, нагадуємо у такий спосіб, хто в Україні господар, або...

Або в черговий раз стаємо свідками нашої з Вами, побратими-українці,безпорадності, відсутності порозуміння, єдності, бездіяльності, посилення зросійщення і денаціоналізації, прогресуючої хвороби української нації, яку свого часу А.Погрібний визначив як "епідемічну" і яку ми соромливо замовчуємо.

То ж згадаймо ще раз слова Т.Шевченка, адресовані нам ("схаменіться... полюбіте щирим серцем велику руїну... розкуйтеся,братайтеся...обніміться ж,брати мої, молю Вас,благаю!") і спробуємо використати єдність, нашу зброю, зброю українців за національністю, щоб нагадати собі і владі про більшість населення України, хто має бути господарем в Україні.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua