Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4c335557c9ac9/

Українська "еліта" жжьот

Ткаченко Віктор Іванович | 6.07.2010 19:09

Як наші новоявлені пани господарюють-гуляють...

Українська ''еліта'' жжьот
9 липня недопрезидент Янукович святкує своє 60-річчя. Напускна помпезність, з якою він зі своєю владною "зграєю" збирається відсвяткувати, навіть уявити ніхто не в силі. І це під час жорстокої кризи, на фоні зубожіння принаймні двох третин населення України.

Ще й як правий був у кінці дев'ятнадцятого століття великий напівполяк-напівнімець Фрідріх Ніцше, коли звертав увагу людства, що конче необхідно покінчити зі старою мораллю, яка себе давно скомпрометувала. Дехто в Старому Світі прислухався до думки філософа, і в Європі, і в Америці, а почасти і в Азії в двадцятому столітті, переживши глобальні катастрофічні катаклізми, які передбачив філософ, оговталися. З новою мораллю відтоді там більш-менш нормально.

А в нас, як не в людей...

Ось і дозволяємо своїм новоявленим панам святкувати-бенкетувати, не дивлячись на численні негаразди в нашій Хаті...

Так, відповідаючи на запитання, чому керівники України не цураються гучних, публічних святкувань, політолог Вадим Карасьов сказав Бі-Бі-Сі, що відповідь треба шукати у минулому цих людей:

"Чому вони носять страусині туфлі, або чому вони наряджаються у Луї Віттон? Бо українська еліта – це еліта "великого стрибка". Ким вони були ще 20 років тому? Сьогодні вони компенсують свою бідність чи свої невдачі у дитинстві чи юності. Якби політик сказав, що він не хоче публічності, не хоче помпезності і заборонив подарунки, то і підлеглі б цього не робили"...

Подальший коментар тут зайвий...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua