Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
сексотка Тимошенко

Найефективніший московський сексот – Юлія Тимошенко


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
6

Вперше до висновку про те, що Тимошенко – московська сексотка, я прийшов в жовтні 2006 року, коли для пояснення нескінченних потоків брехливого ненависного багна від неї в бік Ющенка довелось переглянути результати її діяльності з самого його початку.

Найефективніший московський сексот – Юлія Тимошенко
Вперше до висновку про те, що Тимошенко – московська сексотка, я прийшов в жовтні 2006 року, коли для пояснення нескінченних потоків брехливого ненависного багна від неї в бік Ющенка довелось переглянути результати її діяльності з самого його початку.

І що ж виявилось?

Якщо не намагатися себе дурити, що банда московських убивць, яка серед інших злочинів проти українського народу, учинила три гігантських голодоморних убивства на українській землі (1946-47, 1932-34, 1921-23), якщо не дурити себе, що це циклопічно підле, безприкладне в світовій історії злочинне оргутворення, наповнене смертельною ненавистю до українського народу, раптом ні з того ні з сього в один прекрасний момент кудись щезло, випарувалось без сліду, то буде цілком природним зробити очевидний висновок, що раз дана банда московських убивць так планомірно протягом багатьох десятків років прямо – і іншими методами – убивала український народ, не зупиняючись буквально ні перед чим, то нема жодних підстав тішити себе приємною думкою, що банда московських убивць перестала ненавидіти український народ і припинила планувати нові гігантські убивства дітей українського народу і надалі, аж доки український народ остаточно не зникне з лиця Землі.

Підтверджень такої думки про наявність зараз, сьогодні, величезної московської ненависті до України, до українського народу і до всього українського всюди – перш за все в інеті – хоч греблю гати.

Отже банда московських убивць, яка нещодавно неодноразово убивала мільйонами українських дітей, сьогодні, зараз, планує – і працює, користуючись украденими в російського народу величезними ресурсами, над тим самим, що і раніше. Тобто над тим, що потрібно робити, щоб продовжити і надалі так успішно розпочате і неодноразово продовжене убивство українського народу.

І щоб зрозуміти, в чому, окрім такого ж активного, як і раніше прикриття раніше учинених бандою московських убивць величезних злочинів, полягають необхідні московські речі для продовження далі раніше розпочатого московського убивства українського народу, потрібно тільки поглянути в минуле – на ті умови, які існували для банди московських убивць в 1921-23, 1932-34 – і особливо в 1946-47.

Звичайно що це перш за все повний контроль. Ясність щодо необхідності повного безумовного московського контролю над українським народом для успішності нового московського убивання знов мільйонів дітей українського народу досить таки очевидна – і особливо вона очевидна з огляду на причину (порівняно) невдалого учинення бандою московських убивць третього голодоморного убивства українського народу 1946-47. Адже якби московське убивство українського народу 1946-47 було таким самим успішним, як і в 1932-34, то український народ сьогодні вже навряд чи числився б серед народів світу.

Тому найпоказовішим фактом – так добре відомим, що про нього можна прочитати в шкільних підручниках – є факт московського голодоморного убивства 1946-47, учиненим московськими убивцями одразу ж після того, як вони повернули собі тимчасово втрачений контроль над українською землею.

Щоразу після повернення раніше втраченого контролю над українським народом, зауважимо при цьому – чи після суттєвого його посилення (колективізаційне підпорядкування продовольчих ресурсів українського народу перед 1932) – московські убивці негайно учиняли гігантське убивство щоразу мільйонів одних тільки українських дітей.

Протягом менше ніж як за рік в другій половині 1946 і першої половини 1947 московськими убивцями було убито на українській землі принаймні півтора мільйона українців, головним чином українських дітей.

Показовість цього московського голодоморного убивства українського народу визначається не тільки тим, що воно за часом ближче до нас, ніж друга світова, а перш за все тим, що в 1946-47 банда московських убивць убивала українських дітей не всюди на підконтрольній їм землі українського народу, як це було в 1932-34, а виключно на тих землях України, де не було УПА.

Може хтось скаже, що в районах дії УПА московські убивці не хотіли убивати українських дітей? Можна було не питати, чи не так. Хотіли вони убивати, і то дуже хотіли – але зробити цього ціною власного життя не дозволили їм герої УПА.

Не доводиться також сумніватися, що й і в решту районів України, де УПА не було, банда московських убивць убила б в 1946-47 суттєво більше українських людей – і що процес цього третього в ряду регулярних періодичних запланованих московських московських голодоморних убивств українського народу не був би ними передчасно зупинений, якби не очевидна загроза поширення організованого збройного опору українського народу московським убивцям на всю територію України.

І якби не рятівні продовольчі потоки з тих районів України, де була УПА, на решту її території, які банда московських убивць так і не змогла перекрити, як це їй вдалося зробити в 1932-34.

Якщо порівняти цифру 1,5 млн. убитих бандою московських убивць протягом кількох місяців, головним чином українських дітей – убитих там, де не було УПА, убитих московськими убивцями з повним комфортом й цілковитою безпекою, порівняти з тими 160 чи 180 тисячами людей, а це кількість загиблих з усіх сторін в причетних до діяльності УПА діях протягом більше як 10 років, у тому числі значної кількості московських посіпак різного роду, то висновок про величезну ефективність збройного опору московським убивцям очевидний.

З огляду на московський облом 1946-47 також зовсім ясно й прозоро зрозуміла причина настирливих нових планів московських посіпак на українській землі щодо того, як знов розділити Україну.

І коли усі в курсі того, що на украдені в російського народу гроші банда московських убивць утримує величезні сексотські мережі, навіть і в західних країнах, й набагато потужніші сексотські мережі в країнах східної Європи, то які можуть бути сумніви в тому, що московська сексотська мережа на українській землі іще набагато більша?

Це тут не про московські гебешні загони під видом нібито якихсь українських загонів, з прекрасним володінням ними як українською мовою, так і полум'яною проукраїнською риторикою, які масово діяли на українській землі навіть і в 1941, що вже казати про 1943 і пізніше. Хоч звичайно не доводиться сумніватися, що зараз має місце також і московська альтернатива й такого типу – у вигляді Тягнибока та іншої московської шушери підмосковного виготовлення на зразок Козака ("ваша дружина – американка"). Не пропадати ж раніше досягнутому багатющому московському досвіду на "етом направлєніі".

Це тут ведеться про ті мережі московських сексотів, які зараз зайняті найпершими московськими задачами щодо руйнування тих головних складових української державності, які за своєю природою найбільш несумісні з московським підпорядкуванням. Головна ж така складова – це інститут Президента України.

Щоб не сумніватися в тому, що московська ціль номер один для знищення української державності, це інститут Президента України, спробуйте переглянути (послухати) програмні матеріали передового загону московських посіпак на українській землі, так званих "комуністів", які для виконання будь-яких московських задач завжди напоготові не тільки наплювати на ті чи інші, чи усі вкупі, комуністичні постулати, а й буквально віддати душу чортам (чи там олігархам, тобто найдикішому різновиду капіталістів, які в комуністичній релігії відіграють роль чортів).

Так от, практично від самого початку незалежності України, як тільки тим, хто професійно зайнятий питаннями ліквідації української держави, стало ясно, що реально стоїть на перешкоді новому московському підпорядкуванню українського народу практично єдиний інститут української держави – інститут Президента України, головною задачею компартії стала ліквідація інституту Президента України.

Що ж потрібно робити для ліквідації інституту Президента України? І тільки дане питання поставити прямо, як відповідь на нього починає бути очевидною. Потрібно на тлі загальної дестабілізації перш за все шельмувати Президента України – незалежно від імені особи, яка займає цю посаду. Шельмувати як внутрі України, так і за кордоном.

Саме якраз цією задачею була зайнята Юлія Тимошенко від самого початку своєї московської сексотської діяльності на українській землі. Тобто загальною дестабілізацією, з активними упереджувальними діями щоразу при виходах української спільноти на можливість суспільного порозуміння, щоб його не допустити – і шельмуванням Президента України. З переходом само собою при першій же нагоді до дій щодо прямої ліквідації інститута Президента України. Наприклад всім відомих таких невдалих (Ющенко зробив їх невдалими) минулорічних дій, що аж постраждав тодішній посол Черномирдін.

З приходом Тимошенко в політику одразу полилися потоки багна (якщо не сказати "лайна") від Тимошенко на Президента України. Причому як пізніше виявилося, полилися потужними неперервними суцільними потоками, незалежно від імені Президента України. Зайво і казати, чи не так – полилися в повному унісоні з як відкритими, так і замаскованими витоками московської інфоканалізації та діями сексотської московської мережі на українській землі.

При правильному розумінні причин легко прогнозувати наслідки. Скажімо з того, що такі потоки інфолайна усіх сортів – як від московської сексотки Тимошенко, так і від решту прямих та опосередкованих московських джерел в бік Януковича зараз просто на порядок менш потужні, аніж в бік Кучми та Ющенка, не дуже важко зрозуміти, що мають місце московські сподівання на те, що Янукович нагнутий, і буде нагнутий й надалі цілком достатньо для вирішення усіх поточних та перспективних московських задач на українській землі.

А коли ж Янукович почне самостійно щось там рухатись без московського узгодження – і після московського окрику не займе знов "удобную" для московської банди убивць позу, що тоді одразу ж будуть відкриті усі московські шлюзи. Я маю на увазі як повноцінне шельмування Януковича внутрі України, так і використання усіх московських засобів для нової чергової зовнішньополітичної ізоляції українського Президента. Такі усі московські засоби, не думаю що в цьому хтось сумнівається, давно напоготові.

Якщо хтось думає, що активність Тимошенко в президентській-2004 кампанії Ющенка суперечить висновку про те, що Тимошенко – московська сексотка, то нехай поцікавиться рівнем популярності (рейтингом) Тимошенко, ледве помітним до її участі в президентській кампанії-2004 Ющенка, і після цієї кампанії. Адже коли є задача комусь всерйоз ефективно паскудити, треба влізти до нього всередину. Саме якраз ця задача була виконана тоді московською сексотською мережею на українській землі.

Успішно зруйнувавши першу справді українську владу – і не спромігшись цілком оволодіти українською державною машиною для її негайної повної ліквідації, зараз Тимошенко займається тим самим в українській опозиції.

Звичайно що для такої брудної паскудної роботи потрібні деякі специфічні чисто людські риси, зокрема такі, як остаточна безмежна брехливість і повна відсутність людської моралі (що взагалі то мало відмінне одне від одного) серед чинників діяльності такої людини.

Оскільки саме якраз брехня є єдиною успішною зброєю банди московських убивць проти українського народу, то візьмемо для прикладу щось одне, скажімо таку брехню від неї: "Доки наша команда перебуває при владі, а я думаю, це буде незмінним, ми нікому не дамо порушити питання про другу державну мову", – заявила 20.08.2009 Ю.Тимошенко, виступаючи на Світовому конгресі українців у Львові.

Щоб побачити, що це проста стандартна брехня, достатньо просто пригадати голосування незадовго перед тип за Закон України Про державну службу 1400 від 22.01.2008, в якому "1. Особи, що вступають на державну службу і претендують на зайняття посад державної служби, повинні відповідати таким вимогам: [...] 3) вільно володіти державною та російською мовами;" – тобто російська мова фактично оголошувалась державною, проголосований 19/вересень/2008 12:00.

Поіменне голосування про проект Закону про державну службу (N1400) – за основу Фракція Партії регіонів: Кількість депутатів: 175 За:173 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:1 Фракція "Блок Юлії Тимошенко": Кількість депутатів: 156 За:144 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:9 Відсутні:3

Пізніше (02.10.2008) Ющенко заставив Тимошенко відхилити даний Закон про державну службу та ряд інших законопроектів, прийнятих спільним голосуванням БЮТ та ПР протягом вересня 2008.

Для наочності органічної пов'язаності брехливості Тимошенко з цілковитою відсутністю у неї серед чинників її дій людської моралі, згадаємо про її пряму привселюдну брехню українському народу: "У мене по лінії батька всі латиші, а по лінії матері – всі українці", після чого було цілком ясно встановлено, що батьком її батька Володимира Абрамовича був Абрам Кельманович Капітальман, який нібито загинув на другій світовій, аж ніяк не латиш. Але стосовно якого від самої по мужу Тимошенко (уродженої Капітальман) ніхто на жаль не наведе жодного її слова – вона цього свого предка просто викинула на смітник.

Чи може бути національним лідером людина, яка прямо в очі бреше народу, якому мала б служити? Ніколи в цивілізованій країні. Чи можливо називати українською патріоткою наскрізь брехливу аморальну людину, яка плює в бік могил своїх власних предків, викидаючи їх на смітник? Тільки з вуст людей, які планують біду для українського народу.

Олександр Франчук http://olexandr.uuuq.com

(З приводу дискусії навколо статті Віктор ГАЛЕНКО, Ющенко – так, або "Не туди б'єш", Iгоре, http://www.day.kiev.ua/299200)

Література:

1. Українська політологія або Атдадім Львов Палякам, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/46bc33334e8ae/

2. Четвертий московський ривок, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/46ca930440052/

3. Такого злочинного утворення... більше не існує? http://www.narodnapravda.com.ua/politics/46e67d4b4d666/

4...з надією на те, що зомбі БЮТ ще можуть думати, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/47fa0acb5ba5d/

5. Психоз випихача і підпихачів Медведчука, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/4832d6e2cf157/

6. "Юлія Тимошенко і Володимир Путін прийшли разом", http://www.narodnapravda.com.ua/politics/483c0673c663a/

7. Тимошенко повідомила про своє бажання оформити власне лицемірство як закон України, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/48bf81ee612a1/

8. Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/48cd7044beff4/

9. "Це зовсім не те, про що ви всі подумали!" http://www.narodnapravda.com.ua/fun/48d7577e34b86/

10. По мужу – Тимошенко, уроджена Капітальман-Грігян, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/492a722380176/

11. Виродки проти Президента, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/496db83280a56/

12. Московські сексоти на українській землі, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/498c13d7c1a74/

13. Юлія Капітальман як епіцентр українського політичного безумства, http://www.narodnapravda.com.ua/politics/4b740ff1e13c0/

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua