Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Охоронці президента Януковича визнали, що застосували силу проти журналіста СТБ неправомірно

lilit | 15.06.2010 16:47

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
1

На виставці "Агро – 2010" акредитованому журналісту Сергію Андрушко представник державної охорони заламав руки.

Охоронці президента Януковича визнали, що застосували силу проти журналіста СТБ неправомірно
"Ми знімали виступ президента на виставці "Агро-2010". Коли президент вже виступив, він пішов оглядати техніку. Мій оператор пішов за ним разом з іншими, а я трохи запізнився, бо складав техніку, шнури...

Коли я теж попрямував за ним, то дорогу мені перекрив невідомий чоловік," – розповідає "Українській правді" спеціальний кореспондент СТБ Сергій Андрушко.

На прохання представника ЗМІ представитися, охоронець відповів відмовою.

"Коли я попередив його, що все зніматиму на телефон, він заломив мені руки і кинув на газон. До нього приєднався ще один чоловік," – пояснює ситуацію, що склалася, потерпілий журналіст.

За кілька годин на офіційному сайті Управління державної охорони оприлюднили вибачення.

"УДО приносить вибачення журналісту за невиправдане застосування сили правоохоронцями.

УДО проведе детальне внутрішнє розслідування з метою встановлення правомірності цих дій та притягнення до відповідальності винних, а також вживе всіх можливих заходів для недопущення їх у подальшому," – йдеться в офіційному вибаченні Управління державної охорони.

За кілька годин до цього інценденту прем'єр Микола Азаров на спільній прес-конференції з високим представником ЄС з питань закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон заявив, що українська влада не порушуватиме норми конституції, які гарантують свободу слова.

"Що стосується свободи слова. Для нас це фундаментальна цінність. Я думаю, що керівництво ЄС у цьому впевнено", – сказав Азаров.

"І президент, і український уряд будуть виконувати всі ті норми Конституції, які гарантують нашим громадянам у тому числі й свободу слова", – додав він.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua