Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Богу -богове?

ЗаХар | 21.05.2010 20:46

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
3

"Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні".
(Мт 6:24)


Є в мене двоє дуже давніх знайомих. Колись, років з 30 тому, ми разом працювали, та пізніше вони знайшли себе в інших місцях. В. на той час був комсоргом нашого НДІ, членом парткому, делегатом всесоюзного комсомольського з'їзду. О. – типовий "кухонний інакодумець", котрий жодної участі в дисидентському русі не брав, але в приватних розмовах не шкодував чорної фарби для характеристики радянської дійсності. Обидва -етнічні росіяни. Останніми роками вони стали активними прихожанами храму св. А. (Звичайно ж, УПЦ МП). Причини не приховують і цілком відверто пояснюють: "Здесь мы чувствуем себя дома, в России". В. сьогодні відвідував нас по суто робочим справам. Між іншим повідав і таке."Поехал в воскресенье на кладбище, проведать могилу отца. Там же зашел в церковь св. Г. поставить свечу за упокой. Мужиков там не было, одни женщины. А местный священник читал им проповедь о важности максимального сближения с единой истинно православной страной, братом – защитником нас от всяких натовско – католических и прочих агрессоров".

Від таких повчань навіть оповідача знудило.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua